Víkend (2005) (pořad)

Rozhodně jeden z nejlepších pořadů na Nově. Každopádně lepší sledovat Víkend s pěknými reportážemi než Ordinaci.

FC Barcelona - víc než jen klub (2006) (TV film)

Skvělé zpracováno dokumentu o FC Barcelona. Od historie klubu, stadionu, přes slavné hráče až k dobám současným.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Jedna hvězdička za příjemný výkon Noaha Wyle, jedna za pár vydařených vtípků a jedna za to, že film si rozhodně nehraje na to, na co nemá. Pokud na hodinku a půl vypnete mozek, naladíte se na nenáročnou dobrodružnou vlnu, film si i docela užijete ;-)

Důkaz (2005)

Pro mě osobně bez pořádného tempa, i přes poměrně krátkou stopáž byl děj podle mého rozvláčný, zdlouhavý až nezajímavý. Film, který dostává jakýsi náboj až za půlkou. Jediné co stojí za zmínku a za co dávám tři hvězdičky, je výkon Anthonyho Hopkinse.

Kokain (2001)

Johny Deppa mám rád, Penélope Cruz, ač si ve snímku zahrála hodně otravnou roli, ukrutně sexy. Film táhne jednoznačně Johny Depp, ostatní však zdatně sekundují. Skvělé ztvárnění života jednoho zpočátku nenápadného dealera, který se postupem času dostane na špičku drogové mafie a později doslova padá na hubu.

Datel Woody (1999) (seriál)

Ale jo, za mých let na základní škole jsem se na to ráno ve Snídani s Novou rád podíval, a i přesto, že jsem pohádkám už tak nějak odrostl, Datel Woody je frája xD

Kája a Zabi (2007) (TV film) odpad!

Kde to jsme? Co to bylo? I když sem neviděl tenhle film celý (čehož rozhodně nelituji) i těcg třicet minut mi stačilo, abych se rozhodl o hodnocení. Matyáš Valenta coby synek, jenž se snaží svému pápankovi sehnat nějakou tu maminku, přivede hrdinku z jeho oblíbené počítačové hry: znova: kde to proboha jsme?!? Jitka Schneiderová od dob Samotářů bohužel hodně klesla.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Aneb jak česká pohádka postupem let klesá a klesá. Nemám víc co bych k tomuto "zpestření" Štedrého večera dodal....

Temný rytíř (2008)

Strhující dílo Christophera Nolana, v hlavní roli naprosto přesný Christian Bale, nepředvídatelný šílenec Joker v podání Heatha Ledgera a nezničitelný batmobil. To je podle mého mínění nejlepší film roku 2008. Vysoké tempo, které si film drží po celou dobu spolu s úžasnými efekty, zvláštní temná atmosféra Gothamu, geniální režie a naprosto dokonalé výkony dvou hlavních hrdinů (vlastně tří, když započítám i Aarona Eckharta). Skvělé filmové dílo. 100%, 5 hvězdiček, jiné hodnocení pro mě nepřipadá v úvahu.