Den nezávislosti (1996)

Toto je tak blbé že to ani nemôže byť dobré. Z odstupom času po 20ti letech mi nezostala dostatočná naivita aby som tento brak ocenil. Malá hviezdička ani neviem za čo. Asi za snahu, ktorú do toho vložilo veľa ľudí.

Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)

Ak to niekto objaví s dabingom tak mi prosím dajte vedieť.

Velryba (2022) odpad!

Po všetkých tých klenotoch, ktoré mi Aronofsky zatial doprial, prišla táto nekonečná dojná velryba. Frasera mám rád, zahral dobre...ale načo? Najzbytočnejší film od jedného z najvizionárskejších režisérov svojej éry. Súcitiť dokážem s kýmkolvek ale nie o každom chcem pozerať dvojhodinový film, ktorý okato popudzuje k oslavám vznešeného charakteru, len preto aby obhájil jeho sebadeštrukčné sklony. Nezmyselná, rádoby umelecká studňa, ktorá je v skutočnosti len optická ilúzia. Ak mi niečo uniklo, napíšte mi prosím správu a ja možno prehodnotím môj pohlad na túto OBROVSKÚ zbytočnosť.

Někdo klepe na dveře (2023)

Šajamalán, ty môj malý indián. Čo to zase bolo.. Skvele natočený film, ktorý vzikol pre nejakú šlahačkovú alternatívnu dimenziu. Niečo ako keby skladbu The Four Horsemen zložila dychovka. Mohlo by to byť fajn ale nedávalo by to zmysel.

One Way (2022)

V jednoduchosti je niekedy viac krásy ako si myslíme.

The King Is Born (1987)

Pre pobožných i ateistov, rozhodne pre všetky deti. Jednoduché spracovanie hlbokých myšlienok, ktoré neuškodia žiadnemu človeku každého veku. Odporúčam rodičom s malými deťmi, ktorí hľadajú v týchto temných časoch rozprávky bez rasovo-politicko-sexuálnej propagandy. Hodnotím na základe prvých 5-tich dielov z (asi) 36 dielnej série. Ďalej odporúčam BlueyNezbedný havran alebo Here we are

Bestie (2022)

Beštia menom Hollywood útočí na masu nenáročných divákov týmto amatérsky zahraným pokusom o napätie, ktoré môže uspieť jedine u detí do veku 11 rokov. Maximálne naivné. Jedna hviezdička za dobrú kameru.