Princ z Persie: Písky času (2010)

Je to zvláštne ale toto je najlepšia herná adaptácia ktorá ma posadila na zadok a som veľmi ale veľmi prekvapený. Čakal som (už len kvôli Disney) zase raz spackaný film kvôli vekovej prístupnosti. A ono to aj bolo natočené aby si to mohli užiť aj deti ale zároveň to bolo zvládnuté ako skvelý film ktorý zabaví, myslím, aj starších. Jednoducho tento film som nevidel posledný krát.

Moulin Rouge (2001)

Zimomriavky ma nikdy neminú keď spieva Ewan McGregor. Neviem čo by som napísal, snáď len že to vkuse pozerám a počúvam už 2 týždne :)

Expendables: Postradatelní (2010)

Ten film je tak blbý až je geniálny. Tak jak sme to očakávali. Bol som nadšený zo všetkých tých borcov na jednom place, z fakt vymakaných vtipov a vtipných situácií a z naozaj originálnej akcie. Pre mňa je to film filmov. 1OO% a to bez srandy.

Saltová (2010)

Mne sa to páčilo. Akčné scény aj scenár. No všetko jak to je na mňa pôsobilo senzačne.

Počátek (2010)

Musím to rozdýchať. Ak to vlastne ide! 100%

Panelák (2008) (seriál)

Začiatok sa ešte dal ale teraz je to nepozeratelné.

Predátoři (2010)

Velmi dobrá vyvražďovačka, ktorá ani nepotrebovala scenár, stačil jej papier s poradím úmrtí :) V kine som sa nenudil ale jednu vec predsa neodpustím. Na film ma prilákalo meno Robert Rodriguez a som rád že som sa chytil na návnadu lebo som neľutoval ale očakával som väčší masaker.

Pevné pouto (2009)

Priznávam sa, toto bolo to najdojemnejšie filmové dielo, zdôrazňujem dielo, aké som vo svojom doterajšom živote videl. Práve idú titulky a ja som totálne na mäkko. Nehanbím sa za to. Kto tento film nevidel, odporúčam. Excelentný koniec! Nádhera. 100 zaslúžených percent. Vidím že sa moje hodnotenie líši od ostatných ale na to vám ja seru ;-)