Exmanželka za odměnu (2010)

Pohodová komédia pri ktorej mal môj mozog na práci akorát tak spracúvať titulky. Niekedy treba aj niečo takéto :)

Rachel se vdává (2008)

Veľmi nesympatický film, a to kvôli nenormálne negatívnym vzťahom v rodine, ktoré sú tak deprimujúce že mi to liezlo krkom. Kamera bola taká príšerná že pri 90% záberov som si vedel predstaviť kameramana, ktorý to natáča. Asi to tak chceli ale na mňa ten amatérsky efekt nezapôsobil. Jediné čo v tomto filme stojí za pozornosť je Anne Hathaway. Je krásna, je sexy, je vynikajúca herečka a tu sa naozaj predviedla.

Mariňák (2005)

Vojak navždy zostane vojakom. Niečo na tom naozaj bude. Krásny film.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Videl som dávno ale viem že sa mi to dosť páčilo. Musím zopakovať. PS: 8 mile má oveľa navrch.

Líbáš jako Bůh (2009)

Ja som sa vôbec nenudil, bolo tam aj niekolko naozaj vtipných hlášok (Santa Claus je prezident celý Prahy, Vezmi si medvídka - toho plešatýho? atď.) A ten koniec s L. Bílou bol bezchybný ,,Kde jsou dopiči?!,, :D

Informátor! (2009)

Pre mňa trochu nezaujímavá vec ale od polky to bolo aspoň trochu živšie a celkovo Informátor nebol vôbec zlý. Zlatá stredná cesta (* * *)

Mrtvý muž (1995)

Tento luxusný film síce nebol napínavý, tiahol sa pomaličky a tak aj skončil ale bol skvele zahraný Deppom (a nielen ním), krásne natočený (v niektorých momentoch až prehnane dobrá kamera :) a krásna vybrnkávaná hudba bola ako čerešnička na vrch. Síce len 4 hviezdy ale tiahnu sa na 5 :)