Na vlásku (2010)

Pri niečom takomto sa nedá nič komentovať. Toto je jednoznačná záležitosť. Tak ako sa to páči malým, tak sa na tom bavia aj starší. Čo viac treba k tomu aby chlapci z Disney zarobili? Gratulujem a ďakujem za 'pěknou podívanou' Hodnotím na 90%+ Lebo čo ak príde niečo ešte lepšie?! :)

Darebák (1985)

Paráda! Takéto filmy sa dajú pozerať a aj sa budú dať pozerať.

Kajínek (2010)

Dávam plný počet na znak toho že oceňujem profesionálnu prácu vykonanú na tomto filme. Po celý film som mal pocit že sa pozerám na hollywoodsky film a to už je čo povedať na naše pomery. A celkovo sa mi ten film páčil, výborne ukázaný príbeh, všetko bolo výborné. Ak budú česko-slovenskí tvorcovia pokračovať týmto smerom, budem len rád.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Jeden z najlepších animovaných filmov aký som vo svojom živote zatiaľ videl. Netreba viac komentárov.

Sociální síť (2010)

Geniálne natočený kúsok. Pozeral som to do druhej rána lebo som sa nedokázal odtrhnúť od obrazovky. Gratulujem.

Jak vycvičit draka (2010)

DreamWorks prekvapili na plnej čiare. Po sérii zábavných ale nie až tak skvelých animákoch nám naservírovali toto. Srandu, emócie, príbeh. A to všetko skĺbili do nádherného animovaného filmu, ktorý vyniká vo všetkych aspektoch.