Planeta opic (2001)

Ten koniec bol až nechutne prekvapivý a SUPER!!! To by som fakt nečakal!

Vymítač ďábla (1973)

Najlepší horor aký som kedy videl. Pokračovania sa mi už nepáčili ale toto je naozaj super.

Pokoj 1408 (2007)

Tento film vôbec nebol zlý. Naopak. Bol veľmi dobrý. Aj keď je pravda že atmosféra nebola bohvieako strašidelná, pár krát som sa ľakol. John Cusack zúfalosť, strach a beznádej nezahral zle. 1408 je podarený thriller so zaujímavými udalosťami.

Kvaska (2007)

Jedna * patrí pesničkám Daniela Landu.

Obecná škola (1991)

Výborný československý film z dôb keď sa ešte točili ,,výborné československé filmy,,

Prosíme přetočte (2008)

Vynikajúca komédia o natáčaní amatérskych filmov ma chytila za srdce. Jack Black ako ukecaný kazisvet je proste neodolateľný. A keď na seba nahádže kopu šrotu zo smetiska a hrá RoboCopa...Skvelé!

Kongo (1995)

Keď som bol malý a pozeral som tento film, bol som nadšený. Mal som rád opice. :) Ale ani dnes som nezmenil názor. Priemerný ,,opičí,, film.

Změna je život (2000) (TV film)

Priblblá komédia s otrepaným príbehom a s Justinom Timberlakom. Ale na druhú stranu, istej skupine ľudí sa tento film môže páčiť.

Super náhradník (2006)

Komédia ktorá nesklame ale ani ničím neprekvapí. Nie je to superprofesionálny film a tak nemôžeme čakať nič výnimočné. Môj názor je taký, že Super náhradník patrí k tej lepšej skupine béčkových komédií.