Rocky (1976)

Stallone a jeho prvý (poriadny:) film ktorý ma chytil za srdce a vďaka nemu je Sly môj obľúbenec. Rocky je klasika a vždy ho budem obľubovať. čo mám viac dodať? 105%

Hancock (2008)

Čakal som nezáživnú akčnú rozprávku ale vyvinul sa z toho dobrý film so zaujímavým dejom.

Temný rytíř (2008)

Na tento film som sa strašne tešil. Bohužial, je tu len päť hviezdičiek. Temný rytier je proste úžasný film, žiadna rozprávka. Aj keď bolo na filme veľa dobrého, musím povedať že pre mňa bola hlavná postava Joker. Heath Ledger podal naozaj nadľudský výkon. Škoda že to bola jeho posledná rola. A preto musím povedať, že Heath Ledger s tvárou šialeného zločinca Jokera, predviedol najlepši herecký výkon za tento rok. Aspoň podľa mňa. Heath, máš odomňa 7*.

10 000 př. n. l. (2008)

Keby nebolo tých dobrých špeciálnych efektov tak by si 10 000 BC neviem, neviem.... Ale tie krásne prehistorické potvory tam boli. Nemyslím si že to bolo až tak zlé, ale nič výnimočné. Apocalypto poriadny film a toto len nie moc podarená rozprávka s podobným príbehom. Takže takých 55%.

Princezna Mononoke (1997)

Absolútny vrchol filmového umenia. Všetko čo má byť človeku povedané o živote, je tu.                                                                         ,,Spravte kópie a strielajte ich do vesmíru.“

Čistá duše (2001)

Tento film je unikátny. Je to skvost medzi drámami. Russel Crowe predviedol viac než skvelý herecký výkon. Pri niektorých scénach sa mi až slzy tlačili do očí. Bravó!

Tanec s vlky (1990)

Po takých dlhých rokoch (koniec 2009) som si to pozrel v telke...a žiadna zmena. Stále fascinújúci film a príbeh.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tento film ma donútil čítať enciklopédiu o Sparte a prekvapilo ma že veľa z filmu je pravda. Samotný Leonidas má v sebe niečo, čo sa nedá popísať. Keby som tam bol tak s ním idem aj do pekla. A keď zahučí ,,This is Sparta!!!,, tak sa zrodí piata hviezdička.

Dr. House (2004) (seriál)

Spočiatku ma House obchádzal veľkým oblúkom až som sa konečne rozhodol že si pozriem jednu epizódu. To bol krok, vďaka ktorému som spoznal veľmi zaujímavého doktora s neobyčajnými metódami v podaní skvelého Hugha Laurieho, ktorý zahral svoju úlohu tak presvedčivo a urobil z doktora tak sympatického a tajomného muža, že si zaslúži hodnotenie aké mu dávam.

Penelope (2006)

Milá moderná rozprávka o zakliatej Christine Ricci, ktorá bola sexy aj s tým prasačím čumáčikom.