• Krátkometrážní
  • Pohádka

Máme rádi Česko (2013) (pořad) odpad!

Pokleslá uřvaná "zábava" bez špetky důstojnosti.

Alexander Veliký (2004)

Velkolepý film o jednom antickém princi , který se natolik vzhlédl ve starých bájích, až chtěl napodobit činy pověstných reků a brzy se stal nejmocnějším dobyvatelem tehdy známého světa . A také tyranem, který byl stále více nevypočitatelný díky své vzrůstající pýše, ambicím a alkoholu. Přesto na mne ve filmu působil dojmem, jestli by mu nestačilo být jen cestovatelem objevitelem, zda všechno to násilí a dobývání bylo nutné. Faktem je, že dobyl velké území a také zdecimoval vlastní lidi , se kterými tažení zahájil . Nedivil bych se, kdyby ho v  pudu sebezáchovy vážně otrávili. Jinak co se filmu samotného týče, je dobře zpracovaný, ale myslím, že na to, že pojednává o jednom z největších vojevůdců lidských dějin, tak mohl lépe vyzdvihnout některé jeho velitelské činy, například při dobývání údajně nezdolné Sogdianské skály pomocí takzvaných pavoučích mužů, vlastně jediné dvě bitvy, které ve filmu uvidíme je ta u Gaugamél a bitvu u indického Hydaspes, zbylé boje jsou zmíněny Ptolemaiem z vyprávění jenom tak mimochodem, film se mnohem víc zabývá Alexandrem co se jeho povahy a vztahů týče.

Armáda lupičů (2021) odpad!

Jak by řekl Pohlreich "To je shit v pevném skupenství".

Nightwork - Vánoční čas (2007) (hudební videoklip)

Myslím, že to, že se Nightwork rozpadli, není žádná ztráta, stejně měli totálně infantilní texty.

Vesnice (2004)

Jak já jim rozumím. Sice ty lesy působí dost depresivně a z křesťanské komunity se mi dělají osypky, ale když vynecháme otázku náboženství, žít si mimo tuhle ujetou civilizaci, bez buzerace, propagandy, bez válek a fanatismu, to by se mnohým lidem ulevilo.

Kouzelný bolehoj (1997) (TV film)

Kořenářka Maxa s velkým nadšením vaří bolehoj, jakousi psychotropní substanci, která by svým účinkem strčila do kapsy opium i hašiš. :-) Ne vážně, bez legrace, je to pěkná ateliérová pohádka, po herecké, hudební i dějové stránce.

Deltora Quest (2007) (seriál) odpad!

Shit, který znehodnocuje tak úžasnou knižní sérii.

Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

A soulož tam neukážou? To je trapný , jako koukat na film od poloviny, když už teda obtěžují diváka s tak choulostivou záležitostí , která by neměla opustit čtyři stěny porodního sálu. Účastníci vážně nemají ani špetku soudnosti nebo sebeúcty.