• Western
  • Thriller

Gentlemani (2019) odpad!

Tenhle hrozně nudnej a upovídanej film se nedá celý dokoukat!

Přísně tajné! (1984)

Mám rád parodie. Film "Připoutejte se, prosím" považuji v toto žánru za klasiku (samozřejmě na naše parodie jako "Konec agenta W4C...", nebo "Limonádového Joa") nemá ani náhodou. Ale co bylo tohle??? Distributor nějak pozapomněl v popisu uvést, že se jedná o muzikál! A tak i když tento styl hudby mi vůbec nevadí, koukat 1/2 děje filmu na zpívající rosckovou hvězdu a jím rozvášněné fanynky mě fakt hodně nudilo. A za co ta jedna hvězda?? Za úvodní scény při titulcích, kdy to ještě vypadalo na bláznivou komedii, jak distributor sliboval. A pak se to nějak zvrtlo.....

Únos (2012) odpad!

Nereálná zápletka. Nelogické jednání postav. Příšerný konec. Prakticky celý film točený ve tmě. Palec dolu!

Poslední úkryt (2014) odpad!

Žádný western, ale jakýsi šíleně nudný protiválečný film s příšerně nesmyslným koncem.

Ještě jeden vlak k vyloupení (1971)

Mě osobně tenhle sympatický padouch - rozuměj G. Peppard, hrozně připomněl obdobné sympaťáky Newmana a  Redforda ve filmu Podraz, který ovšem byl natočen až o dva roky později. Zajímavé mi též přišlo včlenění čínské komunity do děje.

Dlouhá cesta zpět (1957)

Drama dvou mužů - šerif má dopravit z Mexika do USA vězně, který údajně spáchal vraždu. Po cestě je obtěžuje hrozně protivná vězňova milenka a také opilí Apači. Jednoduchý, strašně předvídatelný děj.

Kapsy plné dynamitu (1971)

Celý to bylo takový divný, ale hlavně nudný a strááášně dlouhý. Ani hudba nic moc a hrozný bylo to šon-šon.

Měla žlutou stužku (1949)

Tak tenhle film byl určitě nejslabší z tendru Wayne - Ford. Film o ničem - kapitán Brittles (Wayne) se připravuje k vojenské misi, pak jede v čele kavalerie a jede a jede a pak se otočí a vrací se zpět a jede a jede........ V průběhu filmu je dokonce "humorná" scénka, tedy alespoň podle tvůrců, ale něco tak trapného a hloupého se jen tak nenajde. Za co ta jedna hvězdička? Filmu ve kterém hraje Wayne nemůžu z principu dát odpad i když zde mi jako abstinent s knírem seděl mnohem méně než třeba jako jednooký věčně opilý maršál.

Dannyho parťáci (2001)

Takový slabší odvar mnoha lepších filmů na téma příprava loupeže a její provedení - namátkou třeba "Sicilský klan" nebo "Melodie podzemí" A kam se poděla ona distributorem uvedená komedie????