stephano

Česko

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 26.4.2020  08:42

Ta Kamera ufff, užasné !!! pokud máte rádi dlouhé akční scény "bez střihu" a surovost soubojů, tak tady to dostanete.

• 15.4.2020  21:15

Jedinou chybu to má, že je to animovaný, pokud by to bylo hraný s kvalitním CGI tak lebedim.

• 15.4.2020  09:53
    Gentlemani (2019)

Guy Ritchie jak ho známe, samozřejmě zběsilý střih, hodně ukecané, hodně testosteronu, ale první jeho film za poslednich 10 let kdy musim říct, že tohle mu prostě sedí. Vyser se na Robin Hoody a Sherlocky a toč gangsterky.

• 15.4.2020  09:50
    Lov (2020)

Na 5* to asi nemá přece jen je to šílený, ale takhel nejak si představuju že se má točit. Neortodoxní, rozhodně to není žadny Hunger games, je to spis nezavislý film s troškou víc peněz, kde nevíte co se bude dít. Neřikám, že to má nějaký zvraty, ale filmaři prostě natočili něco co neni uplne běžné, ale je to hodně zábavný.

• 10.4.2020  22:42
    Kóma (2019)

Vizuálně poměrně působivý ruský Matrix, má to ale jednu malou vadu na kráse, je to proste ruský..... takže prdlý.

• 8.4.2020  23:02

Nej film krery jsem letos viděl. directors cut snad prvne musim říct, že jsem rád, ze jsem neviděl standard verzi ale tuhle 3 hodinovou dejovou jizdu. Jediny co me mrzi, ze sem si to pustil az v dubnu 2020. PS: zitra dam znova The Shinning, protoze....ted proste musim:)

• 2.4.2020  12:49
    The Room (2019)

Psycho konec a trosku art rezie, kazdopádně 99 minut zabaví....

• 29.3.2020  09:44
    Láska je slepá (TV pořad) (2020)

Nemůžu jinak než 4* tenhle bizar člověk hltá bez myšlení. Musim uznat, že se po dlouhy době povedlo udělat zajímavou Reality show, nicméně se občas nemůžu zbavit faktu že některý věci tam proste nejsou realny a učinkující dostali zaplaceno, za to aby něco udělali.

• 22.3.2020  18:09
    Díra (2019)

Je to jako jedna epizoda Black mirror šmrncnutá kostkou natažečná na dvě hodiny. Každopádně je to post moderna jak hovado. Škoda chtělo by to trošku lepší scénář.

• 22.3.2020  09:37
    Neviditelný (2020)

Leigh Whannell je určitě talentovanej režisér. Kamera a atmosféra filmu drží i na poněkud delší stopáži diváka v pozoru. Myslim, že pokud by do rukou dostal víc peněz a lepší námět máme se na co tešit. Už jeho film U pgrade ukázal, že umí...

• 2.3.2020  21:20
    Guns Akimbo (2019)

Zastav se a zemřeš na novozelandskem speedu. Korektnost nula, kamera a střih skvělý, jinak moc se o tom rict nedá, je to šílenost, ale docela zábavná

• 8.2.2020  14:43

Podle mě asi nejlepší díl.

• 5.2.2020  18:25
    Drahokam (2019)

Děj stupidní, chovani Sandlera stupidní, hudba příšerná. Proč takovy filmy vubec vznikaj?

• 25.1.2020  18:51

Hodně známích herců, spoustu patosu, všechno natočeno ve studiu, 15x stejný záběr na bombardující letadlo a pak byl konec. Proč se takovy filmy točí? netušim

• 20.1.2020  07:48

Asi terminátora už nebudu sledovat, bohužel ten film je naprosto zbytečný. Nicměne akce neni uplně zlá to musím přiznat, v dnešní době je třeba ocenit alespon toto.

• 20.1.2020  07:45

Překlad do češtiny opšt nezklamal :D pokud neni v názvu hororu zemřeš, jako by nebyl. Samozřejmě je to žánrovka, ale bohužel cely je to dost štpatně zrežírovaný a hrozně to pokulhává ve všem od herců, scénáře až po střih. Nápad, proč ne....ale příště lépe.

• 20.1.2020  07:42
    1917 (2019)

Bohužel opět zvítězila forma nad obsahem, každopádně musim smeknout před tím jak se jim podařilo ten nesmyslný nápad natočit válečný film na "jednu klapku" zrealizovat. Technologicky a hlavně kameraman odvedli skvělou práci. Jenže to je právě i to co ten film sráží, za 120 minut neni možny toho moc dělat než jen chodit za hlavním představitelem.

• 30.12.2019  12:20

Nedává to smysl od začátku do konce, akce je vlastně dost nudná, vtipy jsou nevtipné, střih zběsilý (evidetntně inspirovaný Tony Scottem). Bohužel Michal Bay umí peníze utrácet, bohužel pouze za samoučeolovou akci a CGI, na ty duležité věci jako je třeba scénář kašle. Jinak celý to spíše připomíná reklamu nebo videoklip, než akční film na 127 minut.

• 21.12.2019  23:22
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Pecka a to sem čekal shit :) jasný bude tu spoustu lidi brblat proc to a ono, ale ať klidne daj odpad a dou si radši pustit korejskej nezávislák aspon bude jejich hipster dušička v klidu.

• 3.12.2019  21:28

Nostalgie zaúřadovala a velice dobře. Rambo zakončil ságu ve stylu, který mu de nejlíp, brutalní revange jednohubkou. Bal sem se, že zasazení do vidlákova bude na škodu, ale nakonec se mi stalo to, že sem chtěl aby to bylo delší, což mám většinou naopak. Předchozí díl byl lepší ve všem, ale toto dává v konceptu Ramba smysl taky.

• 3.12.2019  14:55

čistá žánrovka bez ničeho na co by člověk vzpomínal. Každopádně na nedělní odpoledne proč ne.

• 21.11.2019  07:16

Jon Favreau a jeho CGI mě baví a hlavně protože je na urovni, kterou má snad jen Michal Bay. Dalším dílem mi seriál připomíná to nejlepší z RPG žánru. Prosím už chci další díly.

• 21.11.2019  07:15

První díl ve mě znovu našel zalíbení pro Star Wars. Moc se tam nemluví ale co se odehrává na pozadí me nadchlo.

• 21.11.2019  07:13
    Blíženec (2019)

Nemůžu si pomoct ale Ang Lee nepatří do tohoto žánru. Celý příběh a vlastne atraktivita filmu stojí pouze na tom, že jsou zde dva Will Smithové. Triky jsou opět hrozný, děj až do konce předvídatelný, na muj vkus až moc patosu a stupidních dialogů. Honička na motorkách by byla super kdyby stála o něco víc, takto připomíná spíš Ultra Violet.

• 4.11.2019  14:23
    Harpoon (2019)

Škoda, že si to nedrží detektivní vlnu, nebo survival vlnu, nebo vlastne jakoukoliv vlnu jinou nez to co je v posledni tretine filmu. Ale jako 80ti minutová jednohubka proč ne,

• 31.10.2019  21:37
    Good Boys (2019)

Skvělá komedie se skvělýma hercema, Necekal sem ze to bude tak vymakany. Naivita tech kluků je úžasná zaroven to funguje jako parodie. Jo a super soudtrack!!!

• 18.10.2019  07:45

Je to žánrovka, která časem lehce pokulhává, ale na nedělní odpoledne super film. Možná to je taky tim že sem dlouho nic zajimavýho neviděl.

• 18.10.2019  07:40

Neurazí a pro milovníky seriálu asi povninost, ale nemůžu se zbavit dojmu že tam vlastně o nic nešlo. Každopádně rukopis tvůrců a preciznost každé scény je tu znát.

• 3.10.2019  22:19
    Spolujízda (2019)

No, co na to rict..takovych komedií je uz tolik že nechapu proč se pořád točí. Ten Ind je navic hrozne nesympatickej. Bautista dokonce neco hraje coz cenim.

• 30.9.2019  22:35

Jako tohle docela bodlo při pondělku. Ano, dalo se s námětem pohrát víc a zaplnit těch par hluchých míst, ale jako celek fajn.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15