Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál) odpad!

Z politického hlediska je to hnus bez debat, ale i filmařsky je tento seriál podle mne na úplném dně. A nezvedá ho ani mnohými vyzdvihovaný díl Studna. Na tomhle seriálu není dobrého vůbec nic a měl by být zapomenut a měla by se na něm usadit taková vrstva prachu, že by zabila i slona.

Shaolin fotbal (2001)

Opravdu se člověk hodně nasměje. Už se těším na Kung Fu Hustle!!!

Poslední samuraj (2003)

Film mě velice mile překvapil. Čekal jsem nějaký nabubřelý film, který si bude hrát na něco extra. Ale celý film na mě působil velice komorně a vynaložené peníze se odrážely jen v nádherných kostýmech a neméně krásných exteriérech. Cruise podal výborný výkon a s ním všichni "japonští" kolegové. Nic naplat, ale také se chci stát samuraiem.

Osud světa (2002)

Při většině scén si určitě řeknete: To už jsem někde viděl! Ale co, když to tak pěkně drží pohromadě. Škoda, že nejdou dávat půl hvězdičky, protože 3 je málo a 4 moc.

Brněnský masakr zubařskou vrtačkou (2004) (amatérský film)

Nejlepší český zubařský horor. Co mě nejvíc zaujalo je, že film o filmu je delší než film sám. Ale film vřele doporučuju a více takovýchto malých filmečků.

Noční hlídka (2004)

Po zhlédnutí skvělého traileru sem byl s filmem nadmíru spokojen. Už se těším na obě pokračování.

Velké dobrodružství (2001) odpad!

S klidným srdcem můžu prohlásit, že větší slátaninu jsem dlouho neviděl a doufám, že už dlouho neuvidim. Na tom filmu nebylo nic, co by se dalo aspoň trochu kladně ohodnotit.

Nelítostný souboj (1995)

Po opětovném shlédnutí jsem musel opravit své hodnocení na 5 *, protože 4 jsou pro tak skvělý film opravdu málo. Režii tohoto filmu považuji za geniální.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

I když jsem knížku nečetl, tak jsem se bavil náramně a asi si knihu půjdu v nejbližší době koupit. Jakožto veliký milovník Červeného trpaslíka mám pro tento styl humoru slabost a možné po dalším shlédnutí svoje hodnocení ještě upravím :-)