Studený jak kámen (1991)

Klasika mého mládí :-) Není to nijak oslnivý film a za normálních okolností bych mu dal max **. Ale tenhle film jsme měli doma na VHS a vždy, když jsem byl nemocný, jsem si ho pouštěl. Spousta násilí a motorky. Byl jsem prostě nadšenej :-)))

Obchodník se smrtí (2005)

Celý film si člověk myslí, jak je vše skvělé a že prodávat zbraně je vlastně strašně bezvadné a špatní jsou ti policajti, co vám jen kazí kšefty. Ale ouha!!! Vše se najednou začne nějak kazit a člověk pozná pravou tvář věcí a na konci mu je špatně od žaludku! Výborný filmový zážitek, kterému vévodí jako vždy skvělý Cage.

Tlumočnice (2005)

Moc se mi líbila režie. Když se jenom povídalo a nic se "nedělo" byl a příjemně klidná, ale jakmile se začalo něco dít, tak mě vtáhla do děje a já byl napnutý, jak to zkončí. Potěšily mě herecké výkony obou hlavních představitelů. I když co se divím? Jsou to výborní herci a tak výborně hrajou!!!

Odplata (1999)

Váhal jsem mezi ** a *** . Očekávání po doporučení kámošů bylo veliké, ale film samotný mě to lik nenadchnul. Nejvíce mi vadilo, že jsem nikomu nefandil. Ani jedna z hlavních postav mě nepřesvědčila, že mám držet palce právě jí. U Mela jsem do teď nepochopil, proč to vůbec dělal? Nakonec jsem se rozhodl pro *** kvůli Lucy Liu. Ale bylo to o chlup.

Formula 51 (2001)

Hodně povedená věcička! Film si nehraje na nic co není. Chce pobavit a to se mu v mém případě povedlo dokonale. Dobrý příbech podresluje skvělá muzika. Jackson a Carlyle jsou opravdu dvojka k pohledání, ale šlape jim to dobře. A na Emily Mortimer je radost pohledět. Tak vypněme mozky a hurá do toho!!!

Constantine (2005)

Tak jsem tě konečně viděl Johne. Musím říct, že to nebylo špatné pokoukání. Tvoji protivníci jsou sice odolní, ale ty je likviduješ s lehkostí a humorem tak suchým, že i Sahara by se mohla od tebe učit. Aby se ti taky lehce nebojovalo, když máš taky hodně skvělých pomocníků. Prostě dobrá práce chlapče. Jo a Johne, ukázat fakáče při cestě do nebe dokážeš opravdu jen ty!

Total Recall (1990)

Viděl jsem to, nebo se mi to jen zdálo?

Sin City - město hříchu (2005)

Výtvarně tomuto filmu nelze vytknout vůbec nic. Obrazová stránka je naprosto dokonalá. Herecké výkony jsou uspokojivé, až na Rourka, ten byl výborný. Jen ten hudební doprovod mě trochu zklamal. Čekal jsem pořádně nadupaný soundtrack a ono nic. Ale věřím, že hvězdičkové hodnocení je dočasné a že se po opakovaném zhlédnutí vyšplhá až na maximum.