Šmoulové (2011)

Ako malé decko som nenávidel túto 3D Animovanú rozprávku... Úprimne to do dneskajšieho dňa nenávidím, tak primitívne, hlúpe a zle urobené, proste nie...

Ore dake Level Up na Ken - I'm Used to It (2024) (epizoda)

Úprimne takúto animáciu som nečakal, mám dočítanú manhwu a čakal som na toto anime dlhé roky, pravdupovediac, čakal som viac od toho prvého dielu a nemuseli by to tak zhurta zakončovať po 26 minútach v podstate na rovnako ako prvý diel v manhwe. Kvôli tomuto ma to trocha sklamalo, celú dobu som si myslel, že aspoň ten úvodný diel bude mať viac ako 30min. Ale tak úprimne, dalo sa čakať, že to takto spravia aby to znova vymilkovali ako Šingeki no kjodžin (seriál) (2013)

Aquaman a ztracené království (2023)

Verte či neverte, čakal som od toho omnoho viac... Ako zakončenie celého DCEU je to totálna slabota. Samozrejme CGI je dosť pekné, úprimne mohlo to skončiť aj horšie. Ale keby mám celkovo nazvať tento film, tak sa z neho stáva taký Thor: Love and Thunder (2022) na druhú.

Na útěku (2023) (seriál)

Jedná sa o veľmi generický Kórejský snímok, ktorý som absolútne nečakal, že bude až taký dobrý a kvalita efektov bude až priam filmová. Som veľmi milo prekvapený z tohoto superhrdinského kdramatu zaradeného do rozdielnej budúcnosti, ako tej našej a myslím si, že tento seriál si určite zaslúži aj tú druhú sériu, keďže 20. diel skončil docela s otvoreným koncom plných otáziek. Samozrejmosťou sú tu veľmi dobre zapracované postavy do deja a všetko je vždy divákovy dobre vysvetlené. Čakal som od toho úprimne menej a dostal som omnoho, ale že omnoho viac. Taktiež sa nebáli absolútne tej krvy a celkovo gore počas celého seriálu. 4/5, 1 hviezda dole za docela nerozvinúty vzťah medzi dvoma hlavnými mladými postavami, ktorý sa nejak počas celého filmu moc nehýbal a bol instantne uzavretý behom poslednej epizódy, možno 2. séria to vyrieši...

Avengers: Endgame (2019)

Úprimne jeden z najlepších zážitkov v kine, čo som kedy zažil. Príbehovo to moc nesiaha na Infinity War, ale je to viac epickejšie a je dosť cítiť v celom filme, že sa proste ten koniec už blíži. Šokujúce zvraty, epický posledný fight a mnoho ďalšieho. Nič viac nemôžem odporučiť, ak ja sa jedná o MCU, lebo Avengers sú totálny must watch aspoň jeden krát za život. A ak môžem pridať ešte jeden poznatok, CGI je doslovne nadčasové a myslím si, že do niekoľkých rokov ešte stále bude. Samozrejme píšem túto recenziu v roku 2023 a to CGI je, ako už vravím, nadčasové. A áno, reálne som bol na tomto once a lifetime okamihu v kine a nemôžem nič viac k tomu dodať. TZV. NEMÁM SLOV!

Ms. Marvel (2022) (seriál) odpad!

Rozhodne druhý najhorší seriál v celom MCU. Neodporúčam pozerať ľuďom starším ako 12 rokov :) Overrated af

Co kdyby...? - Série 2 (2023) (série)

Konečne Marvel urobil poriadné zakončenie série s hlavným obsadením ženských superhrdiniek. Samotný finálny teasing na zaskončenie poslednej série Loki (seriál) (2021) je v každom prípade neskutočný a veľmi som bol milo prekvapený z finálneho fightu. Za mňa rozhodne 4/5. 1 bod dole za pár nudnejších dielov, ktoré nepriniesli absolútne nič do deja a zbytočne naťahovali seriál o ďalších pár epizód. Rozhodne je toto jeden z najlepších seriálov od Marvelu, ale určite to nesiaha ani po kotníky Lokimu. Určite by som rád videl v budúcnu seriál alebo aspoň nejaký kratší film o postave Kahhori a hranú Captain Carter v nových Avengers.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023) odpad!

Nechcem uraziť, ale toto nejde ani opísať, aký je to zlý film v porovnaní s nejakými fakt budget YouTube short filmami, a to CGI? Akože to čo je? My sme v roku 2004, na začiatku prvej počítačovej grafiky?

Přání (2023) odpad!

Prečo je záporák v tomto filme viac protagonista, ako protagonistka sama?

Ultraman (2019) (seriál)

Nič nemôžem viac k tomu seriálu dodať, veľmi pekne podané a zakončené, stále som uchvátený z tej animácie, ako sa v priebehu rokov vyvynula. Najskôr som si myslel, že tento seriál skončí po 1. sérii a to z dôvodu veľmi zlej zasekanej animácie, ale nevzdali sa tohoto seriálu a pokračovali naďalej aj skrz malé rozpočty a dopadlo to takto. Aj skrz tú animáciu je to pozerateľné a verte či nie, veľa podobných anime na to moc trpí a v porovnaní s týmto, je to horšie, ako by sme mohli čakať. Samozrejme, je tam ale zreteľný pokrok, tvorcovia sa poučili a opravili po čase. 4/5. Jedna hviezda dole za príbeh, ktorý bol viacmenej kostrbatejší a miestami prázdny, ale dalo sa to a není to rozhodne seriál, ktorý sa môže zahodiť len tak do koša.