Constantine (2005)

Mnou nenáviděná náboženská tématika a zpracovaná tak dokonale! Hořké, trpké s docela občasnými a kupodivu i vtipnými gagy, což je výsada novodobých akčních filmů. Zpracování a efekty pekla vypadaly naprosto úžasně. Hudba taky dobrá. Někde v půlce to možná kolísalo, ale konec spolu s fakt charmismatickým Luciferem. Já nemám proč slevit na hodnocení.

Mládeži nepřístupno (2013)

Velmi zvláštní film. Jednotlivé scénky, některé byly lepší, některé pochopitelně horší, ale já jsem se docela nasmál. A to je hlavní. Hodnotím spíše scénky, které díky tolika známým tvářím a zvláštním typem humoru byly na prvním místě. To, co se dělo na pozadí scének radši hodnotit nebudu, protože.. no ono to je stejně ulítlý, jako zbytek, ale dává filmu nádech amatérismu.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Revoluce v názvu je skutečně příhodná, protože tohle je revoluční taneční film. Jiná hudba, než bývá zvykem - hodně prvků dubstepu, což je k jeho kontroverznosti velmi odvážné a očividně se vyplatilo. Smysly tanečních kreací a jejich provedení bylo jedno z nejlepších, jaký jsem kdy ve filmu viděl a tu v muzeu považuju za top. Tohle se se StreetDance nedá srovnávat, tohle je prostě jiná liga.

StreetDance 2 (2012)

Scénář doslova jak přes kopírák, ze začátku z náborů se dalo leccos vytěžit. Hlavní postavy nic moc, ale Manu a Eddie to zachraňujou. A ten malej prcek, kterej dost válí. Od filmu se nedá čekat nic jiného než přehlídka tanečních kreací a nějaké to moderní zremixování hudby. Taneční kreace už nic moc nového a nebyly dvakrát zajímavý. Poslední choreo bylo ovšem spolu s latinským remixem dost povedený. Naštěstí. Hudba? Skoro nulová komerce, což oceňuju, ale celkově byl prostě první díl lepší.

Resident Evil: Odveta (2012)

A že najdu několik důvodů, proč dát RE5 3 hvězdičky? Tak nejdříve, je to RE a Milla Jovovich. A Bingbing Li. Rozmanitost žánru v hudbě, pastva pro oči až na pár výjímek a né moc dlouhá stopáž. Krásná akce ve stylu Matrix, zobrazení podobné Tronu a ukápla mi slzička, když se na scénu objevil Kevin Durand alias Keamy z Lostů. Teď teda k mínusům. Děj se vlastně moc nepohnul a občas ty efekty.. Zaplavení komplexu bylo fakt odporný, působilo to jako kdyby napustili vodu do metrovýho modelu budov a projeli to programem. Extinction stále nepřekonán a už přestávám pomalu věřit, že někdy bude.

Občanský průkaz (2010)

Jedna z těch kvalitnějších českých dramedií na tohle téma. Z mého pohledu to bylo přívětivěji podané, než třeba u depresivních Pelíšků nebo Rebelů.

Méďa (2012)

Už podle plakátu mělo jít o film ve stylu Pařba ve Vegas. Toho se měli tvůrci taky držet, protože poslední čtvrtina filmu s akčně a dramaticky laděnou linkou plnou jednoduchých klišé film totálně zazdila, stejně tak jako hloupé ukončení vyprávěče. Tohle měla být pure komedie, dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Trochu zklamání.

Signál (2012)

Film tak trochu o ničem. Naprosto mi unikl konec, respektive tvůrcům unikl. A dramatická linka? Pánové, já vám to nezbaštil...

Muži v černém 3 (2012)

Parádní film, koncepce cestování do minulosti se velmi povedla, hudbu a herce ani zmiňvat nemusím. Největší + pro mě byl Griffin, mělo to s ním úplně jinou atmosféru. A ten závěr nebyl nikterak utahaný, čehož sem se trochu bál.

Love (2011)

Spousty klišovitých a otřepaných frází, díky kterým romantická linka vypadá spíše komicky. Bohužel, podobně je na tom i děj. který byl předvídatelný a ničím nezajímavý. Ale má to i světlé stránky, a to výkony herců a použitá hudba.