Futurama (1999) (seriál)

Neotřelé, nebere si servítky a s ničím se nepáře. Pardoie, kterých je tu nespočet, jsou toho důkazem. Na nich i seriál staví a staví na tom opravdu dobře. Je to trochu o něčem jiném, než Simpsnovi, tady je trochu zvrácenější humor, oproti Simpsonům, kde už je určitý typ humoru zaběhlý. Charaktery se od sebe krásně liší a dokonale spolu interagují. A perfektní český dabiing (díky bohu) tomu jen napomáhá. Teď s odstupem času u pozdějších epizod se akorát ukazují kvality Futuramy, protože je to díl od dílu lepší.

Maska (1994)

Krásná ztřeštěná a ulítlá komedie s dabingem, který se za sebe stydět nemusí jako u dnešních počinů. Jim Carrey perfektní, stejně tak jako tehdy ještě mladá Cameron Diaz. Pěkný výběr hudby, vizuální efekty a věci, co Maska dokáže, vás zaručeně pobaví.

Kamarád taky rád (2011)

Zajímavě vyvinuté, je se na co koukat, oba dva herci v hlavní roli odvedli luxusní práci a ten soundtrack, takovej krásnej pohodovej...

Román pro muže (2010)

Nebylo to špatný, jen ten konec mi přišel takovej nesympatickej a ti dva herci vrahouni byli vyloženě špatní. Ovšem Miroslav Donutil a jeho výkon to všechno zachránil.

Rychle a zběsile 5 (2011)

To by člověk nevěřil, že se někdy dočkáme tolikátého dílu jako nejlepšího ze série. Tenhle díl snad předčil i dvojku a to už je co říct. Vidět ale všechny postavy z předešlích sérií v jednom díle, to bylo neskutečné blaho pro mojí duši. Akční scény, soundtrack .. Ahh to všechno!

Princ a pruďas (2011)

Vtipná luxusně zpracovaná parodie na tento typ filmů s rytířskou tématikou. Na Natálii Portman a Zooey Deschanel se hezky kouká, vtipy jsou povedené, já se královsky bavil.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

O třídu lepší než dvojka. Tohle je jeden z .. drtivé výjimky filmů, kterej sem si dobrovolně... ano, DOBROVOLNĚ pustil s českým dabingem. Zajedno jde o zvyk z jedničky a za druhý, ten dabing je skutečně kvalitní. Jinak Buck bylo velmi příjemné oživení série a scénka s héliem se asi navždy zapíše do mé paměti, protože u toho sem se smál hodně dlouho.

Muži v naději (2011)

Královsky sem se bavil, Bolek Polívka a Jiří Macháček jsou pořád a stále dobří herci. Ano, moc itnelektuální to zrovna není, ale ruku na srdce o to moc lidí nestojí. Já se chtěl bavit a to se mi dostalo v plné a dost neočekávané míře.

Úhel pohledu (2008)

Přikovanej k židli od první sekundy do poslední, dost strhující a překvapivé, skvěle sestříhané, nemam co vytknout.

Zkus mě rozesmát (2011)

Se vším všudy standardní průměrná romantická komedie se Sandlerem. Jennifer Aniston to táhne nahoru a nepotřebovala na to ani dokazovat, jak dobře vypadá ve svém věku. Nemůžu upřít, že jsem se párkrát nezasmál, to ale platilo spíš pro první polovinu filmu, ta druhá mírně zaostává.