• Thriller

Noční koupání (2024)

Tento film jsem dlouho očekával. Tento film má hodně jumscareu a pro milovníka hororů je to dostačující má to všechno co mi stačilo si film užít a to zajímaví příběh, zajímavé postavy, zajímavé prostředí filmu a napínavé scény dávám 5/5

Aquaman a ztracené království (2023)

Od Aguamana 2 jsem moc nečekal bral jsem to  jako zábavu na odpoledne ale byla to skvělá jízda nostalgie z prostředí jako bylo v Aguamanovi z roku 2018 a další staré i nové postavi a prostředí skvělá grafika prostě velmi doporučuji 10/10

Pět nocí u Freddyho (2023)

Tento film mně jako velkého fanouška potěšil ale ten kdo má rád předlohu bude spokojený ale méně není to totiž skoro vůbec podle knih apod. ale dokázal mně i tak potěšit na filmu se mi líbilo to že byl spíše tajemný a děsivý než krvavý přeci jenom fnaf není o brutálnosti no ale pozor na velké fanoušky kteří neumí být zticha mně to docela štvalo ale i tak jsme si to dokázal užít celkově filmu dávám 5/5 hvězdiček a jsem spokojený těším se na pokračování.

Uprostřed ničeho (2023)

popravdě na  tento film jsme se těšil a má občas i gore takže není to nic i když to tak vypadá pro děti vypadá to jako nevinný katastrofický film ale není je tam opravdu hodně nechutných scén a velmi to doporučuji

Saw X (2023)

BEZ SPOILERŮ - SAW 1-9 jsem viděl teprve nedávno a zamiloval jsme si to a tenhle film je úplně jiná liga je brutálnější a osobnější a také více napínavější tento film je (zatím) nejlepší film celé série a velmi ho doporučuji john kramer se prostě nedá

One Piece (2023) (seriál)

Abych se přiznal one piece neznám teda až do teď a nesmírně mě to zaujalo napínavý, dramatický, vtipný prostě skvělý 10/10

One Piece - Nejhorší v celém východním moři (2023) (epizoda)

Tento díl byl velmi napínavý a asi rozhodně nejlepší a vidím to na rozhodně možné pokračování one piece jsem nikdy neviděl neznám originální seriál ale i to mě na tom baví že se to dozvím z tohoto seriálu tomuto seriálu dávám 10/10 byl velmi napínavý a velmi mě zaujal a velmi se povedl

One Piece - Holka s tetováním (2023) (epizoda)

Je dobré jak se vysvětluje konání jedné postavy a taky její hněv apod. je skvělé jak parta drží při sobě a tohle vytváří velmi dobrý děj a taky nové postavy