Modrooký samuraj (2023) (seriál)

Skoro jako prave japonske umeni. Lehce riznute feminismem, ale ne tak, ze by to branilo si uzit ten samurajsky pribeh, lahudkovy vizual a brnkani samizenu. 9/10

Půlnoční mše (2021) (seriál)

Je to uplne bozi, doslova. Cekal jsem bckovou kravinu a ona je to bckova bomba. Spoiler alert - Jeden z nejlepe zfilmovanych upiru. 9/10

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Fantasticky snapshot z druhe svetove. Jeden z nejlepsich. Navdory maximalni filmovosti je nejvetsi trumf, ze jde o realitu. 10/10

Oppenheimer (2023)

Mozna nejlepsi Nolan? Rozhodne mu ten skoro dokumentarni styl sedi mnohem vic, nez nejake vymyslene pytloviny. Pripomina mi to Social Network, oboji skvele natocena a intenzivni konverzacka s realnym zakladem a vybornym soundtrackem, Oppenheimer ma navic navrch totalne naslaplou hereckou skvadrou a tematem, precijen atomovka je zasadnejsi tema, nez Facebook. 9/10

The Beatles: Get Back (2021) (seriál)

Skutecna lahudka pro hudebni fajnsmekry a The Beatles fanousky. Nahodni kolemjdouci u toho asi chcipnou nudou, ale pro me to byla famozni retro bombicka. 9\10

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Fantasticka retro bomba tezici z jiz pripraveneho sveta a postav Breaking Bad a dotahuje to cele k dokonalosti. Je to o uroven vys, nez original a s pribyvajicimi seriemi dokonce cim dal lepsi. Jediny serial, jehoz znelku jsem se naucil hrat na kytaru :) 9/10

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Naprosto necekana retro bomba. Nejlepsi cz serial poslednich let. 9\10

Top Gun: Maverick (2022)

Pecka. Plnohodnotna pocta puvodnimu Top Gunu. Od hercu, pres stihackovou akci, po skvely soundtrack. 9\10

Pyšná princezna (1952)

Amazing. Pysne princezne je nutne zahrat na loutnu. Pro me velmi aktualni a prinosna informace. 9\10