Primal (2010)

Banda naprosto totalnich debilu na vylete po krasne australske prirode, kde bojuji s prehistorii. Kdyby to melo sympatictejsi casting, mohlo to byt fakt dobre, ale tady vlastne jen od zacatku do konce premyslite kdo z nich je nejvetsi idiot. Takhle brutalne otravnou sebranku zoufalcu uz jsem dlouho nevidel. 3/10

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Vyborny trip Terryho Gilliama a dokonale zfetovany Johnny Depp. Pokud s drogama nechcete mit nic spolecneho, ale zajima vas jak to asi vypada pod jejich vlivem, staci si pustit Fear & Loathing in Las Vegas. "Oh God, did you eat all this acid?" 7/10

Surfařka (2011)

Surfarske emo. A pozor, je tam Hercules a Bobby Sixkiller! 5/10

Husk (2011)

Texasky masakr motorovou pilou, bez masakru motorovou pilou a asi i nekde jinde, nez v Texasu. Misto motorove pily jsou zde strasaci, kteri radi vysivaji a misto prstu maji hrebiky. 5/10

Odpočítávání (2010)

Samuel L. Jackson: "Pekne toho zmetka umucime, dokud nezacne mluvit!" Carrie-Anne Moss: "Ne, to nemuzeme, jsme preci lidi." Tak o tom tenhle kvalitou televizni film je. 3/10

Říše slunce (1987)

Spielbergovi tahle lidska dramata proste nejdou, po zoufale nudnem Shindlerove listu dalsi bezbreha nuda z druhe svetove. Asijsky element a vyborny debut mladeho Christiana Balea tomu davaji nejaky smysl, ale je to cele k uzoufani utahane a strasne nezazivne. 4/10

Drive Angry (2011)

V podstate je to naprosta kravina z americkeho vidlakova plna otravnych autohonicek s prisernou hudbou, kterou natocil totalni neschopak. Par bodu za hlavni herecke trio, ktere si v cele s ucetnim Fichtnerem tohle priblble bcko uziva. 2/10

Ztracena v pustině (2010)

Prvni cast, kdy se 2 pekne holky projizdeji na kole po Argentine a kochaji se prirodou je super. Ve chvili kdy se to zvrtne bohuzel zabava konci a zacina klasicke pobihaci a radobynapinave klise. 4/10

X-Men: První třída (2011)

Wow, podle ohlasu jsem sice cekal, ze First Class bude dobra, ale ne, ze strci celou predchozi trilogii hrave do kapsy. Prvni skutecne kvalitni X-meni, kteri se konecne povznesli nad solidni prumer do sfer vybornych filmu. Zadne hluche momenty, zabavnost, vyborni herci, cool new x-charaktery a hlavne excelentni hudba, ktera tehle serii dlouho chybela. Wolverinovo cameo je naprosta bomba. 8/10

V kůži Johna Malkoviche (1999)

"Malkovich" Unikatni a originalni film, ze ktereho musi byt fanousci Johna Malkoviche v sedmem nebi. Nejen ze tam mate Malkovichu pozehnane, ale navic vam film umozni pretransformovat se do Johna Malkoviche a zazivat svet primo z oci Malkoviche. "Malkovich. Malkovich. Malkovich. Malkovich." 7/10