Americký ninja (1985)

To byl jeden z prvních filmů, které jsem viděl na videu. Kdysi dávno, ještě v dobách předrevolučních s takovým tím typickým jednohlasým "dabingem". Vždy se na to rád znovu podívám, je to pro mě těžká nostalgie. Nejde o žádný majstrštyk, ale znáte to - jsou filmy na které má člověk zvláštní vzpomínky.

Atlantis (1991)

K nádherným podmořským záběrům je hudba Erica Serry mnohdy až rušivá a mě zážitek trochu zkalila a hodnocení tím i utrpělo (jedna hvězdička dolů).

Backstreet Boyz (1998) (TV film)

S odstupem času těžko hodnotit. Ve své době to jistě mělo ohlas, protože chlapecké kapely k parodování a zesměšňování sváděly. Ne ony si o to vyloženě říkaly! Z dnešního pohledu to působí jak scénka ze silvestrovské estrády.

Bratři (2009)

Mělo se to jmenovat Sestřičky, protože herectví těch dvou cácorek je to nejlepší z celého filmu.

Bruno (2009)

Hey, hey, he gay, he gay. To je zase úlet!

Bullittův případ (1968)

Hezká hudba, krásná Jacqueline, skvělá honička ulicemi San Francisca a v neposlední řadě charizmatický Steve McQueen. Jsem rád, že jsem konečně Bullitta viděl.

Byt (1960)

Pitvořící se Lemmon, příliš jednoduchý příběh, přeslazený happy end.

Cirque du Soleil : Alegria (2001) (divadelní záznam)

Některé artistické kousky jsou doslava dechberoucí, ale je to "jen" záznam představení, které musí být "na živo" naprosto úchvatné.