Bratři Daltonovi (2009) (seriál)

Nejúchvatnější na tom je, kolik dílů lze vyvařit prakticky z ničeho.

Rytmix (2016) (pořad)

Tahle hudba není můj šálek čaje, lektory nepovažuju za dvakrát sympatické, ale budiž.

Tvůj vesmír (2013) (seriál)

Polovina z těch tří minut je úvodní znělka, pak animace pro školku a informace o galaxiích a asteroidech. Mno...

Červená Karkulka (2011) odpad!

Prakticky nesledovatelná slaboduchá ptákovina.

Jak se točí Rozmarýny (1977)

Předsudky, intriky, rozvrat rodiny. To má být rodinná komedie pro děti? Kdyby byl celý film v duchu poslední scény, mohlo to být stokrát lepší.

Kniha džunglí (2010) (seriál)

Docela hezké obrázky, animace trochu pokulhává, prostě se to nemůže srovnávat s aktuálním celovečerákem.

No Smoking (2006)

Pavel Šimčík trčí jako maják (nejen svou výškou) nad pitvořícími se "neherci". Některé pasáže (hlavně ty zamlžené) jsou ovšem výborné a jakoby postapokalyptická nálada skvělá. Bohužel kvalita hodně kolísá.

Obchodníci (2013)

Nechápu dvě věci, co to mělo znamenat a co tam dělali Petr Hapka a Michal Pavlata?

Údolí včel (1967)

Nejen proto, že mě filmy ze středověku nebaví. Ani nuda střední pasáže není úplně na škodu filmovému zážitku. Naopak herecky je to pojato bravurně, Čepek s Kačerem nemají chybu. To co mi vadilo byla ten viditelný nedostatek peněz. Když už jde o filmařsky dokonalé dílo, nenechám si tedy film zničit vysedáváním u stejného stolu u stejného polorozbořeného okna, nenechám si ho zničit ani prachbídnými triky (hození syna na zeď, psi a Armin...). Taková doslovnost s malým rozpočtem je na škodu. Jinak dílo, jehož teze jsou věčné, vždy tu bude někdo slepě věřící svému "řádu" a neváhající použít nůž, výbušninu či auto k nastolení "pořádku"...