Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Naprostá bomba. Napínavé, uvěřitelné, parádně zahrané (Lewis se s tou uniformou snad narodil:-). Hodnotím už po prvním díle...tak mě tento seriál nadchnul!

The Daily Show (1996) (pořad)

Jon Stewart je naprosto úžasný...vtip a nadhled. Klobouk dolů jak dlouhou dobu si drží on a celý pořad tak vysokou úroveň!

Luther (2010) (seriál)

Naprosto super! Parádně napsané, zahrané (charismatický Elba si po kultovní postavě v The Wire vlastní seriál zasloužil!)...některé díly byly přímo skvostné! Např. ten s vraždícími dvojčaty. Soundtrack (Massive Attack) taky parádní. Já nemám co vytknout. Snad jen že 10 dílů je fakt málo, snad se BBC rozhoupe a natočí další!

X-Men: První třída (2011)

Mladý Magneto v podání Fassbendera nemá chybu! Jeden z nejlepších záporáků za poslední dobu...i když tuto postavu nazvat záporákem není dost výstižné:-) Naprosto super...doporučuji X-Men filmy shlédnout chronologicky i když se musíte připravit na to, že začnete tím nejlepším:-)

Prázdniny v Římě (1953)

Po zásluze opěvovaný film...opět famózní Hepburn, charizmatický Peck. Vtipný film se super dialogy, závěr romantický, ale nepřesládlý (setkání princezny s novináři)...dokonalý balanc. To se málokdy vidí. Paráda i po téměř 60 letech.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Na seriál fakt hustý efekty! A to je u zombie filmů asi nejpodstatnější...na nějaký vybroušený scénář člověk nečeká, hlavně chce aby zombie vypadaly věrohodně a člověk se aspoň trochu bál:-) EDIT: Tento seriál je naprosto brilantně napsaný, ohromně se od 2 série zvednul. Zdaleka v něm už nejde pouze o efekty a věrohodné zombíky. Příběh má drive a hloubku, postavy jsou skvěle napsané...klobouk dolů. Jeden z nejlepších seriálů současnosti...a že jich je mraky.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Bomba:-)

Němá svatba (2008)

Naprosto skvělé! Fantastická kamera, úžasná atmosféra, skvělý soundtrack, scénář, chytrý závěr, super herci...Nemám co vytknout. Kdo má rád např. Kusturicovy filmy bude nadšený!

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Super. Nejde dát méně než 5 hvězd...Některé záběry jsou opravdu úchvatné. Vřele doporučuji!

Český sen (2004)

"Když jdu z práce a přijdu mezi svoje kamarády do hospody tak si upřímně myslim, že jsem to já vlastně kdo hejbe tim světem." Martin Přikryl, kreativní ředitel Mark / BBDO