kajas

kajas

Karolína Soukupová

okres Rakovník

homepage
Facebook: kajinyfilmovelahudky

25 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Partička (TV pořad) (2011)

  Nesledovala jsem slovenskou verzi a své mezery nehodlám dohánět, ale na tomto pořadu jsem si v prvních asi tak dvou letech vypěstovala regulérní závislost. Jsem obrazně řečeno odkojená humorem z "Tele Tele", ale improvizační masakry všech zúčastněných pánů (Táňu nepočítám) byly nesrovnatelně lepší. I při opakovaném zhlédnutí jednotlivých scének mi tečou slzy smíchu (nebo mě aspoň chytá křeč), kvalita jednoznačně díl od dílu stoupala (stejně jako okruh fanoušků). Kromě Čurka mi přirostli k srdci všichni zúčastnění (pro Ondru mám i v jeho dalších projektech velikou slabost), zvykla jsem si i na Dangla, ten nakažlivý smích časem dostane každého. Nedoporučuji při sledování těch prvních dílů jíst, mohli byste se zadusit smíchy. Několikrát jsem také navštívila živá vystoupení, která mi jistě zaručila o mnoho let prodloužený život. Chlapce ale bohužel potkal stejný osud jako jejich slovenské kolegy, pořad byl zrušen. Přiznám se, že mi v televizním programu nechybí, jelikož díly posledních dvou "sezón" už postrádaly prvotní atraktivitu a neotřelost. Objektivně bych měla minimálně o * hodnocení snížit, ale strávila jsem s "Partičkou" moc hezké časy a kultovní improvizace jako byly první Geňovy seznamky si vždycky ráda připomenu.

 • poster

  Tele Tele (TV pořad) (2000)

  Jak já je v dětství milovala! Vždycky, když jsem byla nemocná (a nemusela jsem druhý den vstávat do školy), seděla jsem u televize a při prvních tónech znělky jsem pomalu výskala radostí. Telekrám, reklamy, Chcete být bankrotářem, pak ta parodie na "Esmeraldu"... myslím, že tento pořad se dá považovat za kultovní záležitost.

 • poster

  Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

  "Kafe?" "Hovno, porada!" Co věta, to perla. Daniel v životní roli, ale bez Žížaly a Lenky by se obešel jen těžko. Obrázek o fungování českého politického systému jsem si udělala dokonalý. A pamatujte, až bude národu nejhůř, probudí se Blaník...

 • poster

  Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

  "Spusťte kouli!" Po zhlédnutí několika upoutávek jsem k tomuto formátu byla hodně skeptická. Pak jsem ale náhodou narazila na část dopolední reprízy a některé pěvecké/herecké výkony mě tak zaujaly, že jsem vyzkoušela celý jeden díl. A světe div se, fakt jsem se bavila! Hlasovala bych sice pro výměnu někoho z poroty i soutěžících (hloupoučká Čvančarová, předvádivý Vondráček), ale jinak musím Novu pochválit za jeden z jejích nejlepších pořadů za posledních... hodně moc let. Mišíka jako Miley Cyrus by měli lékaři předepisovat jako lék na depresi, směju se ještě teď.

 • poster

  Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

  A já si myslím, že Nova s obnovením jednoho ze svých nejúspěšnějších pořadů udělala moc dobře. Vašutovo moderování je samozřejmě jiné než Čechovo, o kvalitě některých otázek by se dalo dlouze diskutovat, ale soutěžícím upřímně fandím a a baví mě hádat "nanečisto".

 • poster

  Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

  České televizní pořady sleduji minimálně, ale na Honzíka Krause si čas najdu asi nejčastěji. S ničím a nikým se nemaže, dokáže být opravdu velmi zábavný, má čuch na zajímavé hosty. Vytknout se dá snad jedině protekční synek s kapelou.

 • poster

  Vylomeniny (TV pořad) (2013)

  Dejdar je klasik a Měcháček ho sympaticky doplňuje. Velice se bavím a těším se na každý další díl. Scénář jednotlivých vylomenin se dost opakuje, pořad se také dostal do širšího diváckého povědomí, takže už bude asi složitější sehnat soutěžící, ale na případné pokračování se stejnými "moderátory" se vždy ráda podívám.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace