kajas

kajas

Karolína Soukupová

okres Rakovník

homepage
Facebook: kajinyfilmovelahudky

25 bodů

Můj deníček

 • 15.1.2016 v 13:15

  Always.

  Tento týden pláčou nejen hudební, ale také filmoví fanoušci. Alanův nečekaný odchod byl vážně velká rána. Sledování (a čtení) potterovek už nikdy nebude stejné...

  Always.
 • 23.6.2015 v 11:24

  Odešel James Horner

  Dnešní dopoledne patřilo opět mezi ta smutná. Bez hudby Jamese Hornera by filmy jako Titanic nebo Avatar jistě nebyly tak oblíbené. Já si ale vždy při vyslovení jeho jména vzpomenu na tuto fantastickou skladbu z Legendy o vášni. Děkujeme, Mistře.

 • 24.5.2015 v 17:26

  Ztraceno v Lost

  Dodnes si živě pamatuji, jakou masovou kampaň používala televize Nova při premiérovém uvedení "nejlepšího seriálu současnosti". Kdo tehdy nesledoval osudy Jacka, Kate, Sawyera a dalších trosečníků, jako kdyby nežil. Nova nám fanouškům ale udělala čáru přes rozpočet a neodvysílala všechny řady. Několik let jsem si slibovala, že se odvážím pustit si celý seriál od začátku, odrazovaly mne ovšem reakce (nejen) na závěrečný díl. Letos v únoru jsem se naplno obula do tohoto netradičního maratonu (každý den alespoň jedna epizoda) a minulý týden jsem konečně uzavřela fenomén, bez kterého jsem si nedovedla představit nedělní večery na základní škole. Konec mě zklamal přesně tak, jak jsem se obávala, ale jak se říká, aspoň "má dušička pokoj". Protože mě ale skutečně bavilo zapínat mediaplayer s takovou železnou pravidelností, sestavila jsem si soukromý "must see" seznam seriálů, které jsem nikdy nedosledovala do konce. Myslím, že začnu s Řekni, kdo tě zabil...

  Ztraceno v Lost
 • 25.1.2014 v 21:58

  Tisícovka!

  Na co jiného využít tento deníček, než na pochlubení se s faktem, že už jsem zde ohodnotila (a okomentovala) rovnou tisícovku filmů a seriálů :)

  Tisícovka!
 • 24.12.2011 v 16:35

  Pokořená pětistovka

  Doufala jsem, že hranici 500 ohodnocených (i okomentovaných) filmů pokořím do konce tohoto roku, což se mi s předstihem podařilo :).

 • 9.12.2011 v 23:34

  Můj první odpad!

  Dnes se to stalo. Nevěřila jsem, že to někdy udělám, ale opravdu jsem jednomu filmu, který jsem byla nucena v rámci literárního semináře vidět, udělila hodnocení odpad!. A které "veledílo" že si to zasloužilo? V žáru královské lásky.

 • 2.10.2011 v 00:06

  Filmový turnaj

  Tak jsem si zase jednou zahrála nejmenovanou internetovou hru, na tenhle turnaj jsem se docela těšila (byl totiž filmový) a nevěřili byste, jak jsem válela ;)! Hrálo asi 900 lidí a já se probojovala do finále mezi 27 nejlepších. Nakonec jsem skončila druhá! Konečně jsem někde dokázala zúročit své znalosti ze světa filmu a vděčím za to samozřejmě této stránce :).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace