• Pohádka
  • Fantasy

Madam Web (2024)

Další marvelovka od Sony (něco jako Venom). Chápu i  nechápu to hodnocení. Přišlo mi to takový v pohodě film. Bylo to o jedni zdravotnice která má vlastně jednu schopnost a to tedy vidět budoucnost. Ten záporák byl něco jako temný Spider-Man. A ty tři holky mi přišli trošku v pohodě. Ale jsem zvědavej na další Sony marvelovky (Lovec Kraven a Venom 3). Za mě takových 6-7/10. Ale od Sony je lepší Venom.

Echo (2024) (seriál)

Tenhle seriál o Mayi Lopez/Echo (která se poprvé objevila v seriálu Hawkeye) byl naprosto dobrý a trochu drsný. Jinak dobrý seriál. A asi tak 2× lepší než Tajná invaze. Hlavně jak tam byla její rodina čili předci. Tenhle seriál celkově asi tak 8-9/10. Jinak jsem zvědavej na budoucnost jestli se Maya někdy zase objeví. Jinak tohle bylo naprosto dobrý, temný Marvelovský počin.

Co kdyby...? - Série 2 (2023) (série)

1. série seriálu Co kdyby...? byla dobrá. Ale stejně jako u Lokiho 2. série to vylepšila. Hlavně které epizody se mi strašně líbili byly: Co kdyby Iron Man havaroval u Velmistra + Co kdyby Kahhori přetvořila svět a asi nejvíc Co kdyby Hela objevila deset prstenů. 2. série celkově za mě 9/10. Ps: já asi nikdy nezapomenu na epizodu s Helou.

Wonka (2023)

Tenhle prequel o Willy Wonkovi byl magicky dobrý. Paul King (ten režisér)  uměl dělat dobré filmy (Paddington). Tak udělal další dobrý film který jsem si fakt užil. Nemohl jsem se rozhodnout jestli dát 4* nebo 5*. Ale radši jsem dal 5* za to že to bylo fakt dobrý. Za mě magických 9,5/10. A po filmu mám chuť na čokoládu.