• Pohádka
  • Fantasy

Chcete být piráty? (2012)

Další film neboli krátký film (podle Aleshgangovo doporučení). Tentokrát bylo docela krátký i trochu srandovní a dobrý. Ale lepší mi příjde ten normální film Piráti!. Za mě takových 6/10.

Piráti! (2012)

Tenhle animák byl skvělej ( podle Aleshgangovo doporučení). Humor mě bavil. A hlavně co se mi líbilo bylo cz dabing ať už Ivana Trojana nebo Martina Dejdara.Prostě bavil jsem se. Jenom jsem asi nevěděl že královna Viktorie nesnášela piráti. Abych byl hodný a upřímný za mě takových 7-8/10. Prostě takový super animák někdy pro menší a možná i pro starší děti. Ps: Aleshgangu díky za doporučení.

Moon Knight (2022) (seriál)

Chápu proč lidé to považuji za nejlepší Marvel seriál roku 2022. Pro mě taky mi přišlo lepší než Ms. Marvel nebo She- Hulk. Když u Thora byli bohové ať už Odin atd. Tak v tomhle seriálu se objevily taky bohové akorát Egyptský bohové. Záporák byl dobrej. Prostě to byl skvělej seriál jaký jsem viděl. Hlavně chválím výkon Oscara Isaaca který hral hlavní postavu. Za mě takových 7- 7,5/10.

Meg 2: Příkop (2023)

Tenhle film zase o žralocích byl naprosto skvělý hlavně akce a nějaké scény. Jenom jsem měl pocit jako bych se spíš díval na Jurský svět nebo tak nějak. No vlastně tam bylo něco jako by to bylo z Jurského světa. Za mě takových 7,5/10.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Tenhle film je naprosto akční dobrodružství plno akce a hlavně žraloci. Za mě takových 7/10.

Strašidelný dům (2023)

Tenhle film byla komediální pohoda. Hlavně tam hrál herec Owen Wilson který hrál v mém oblíbeném seriálu Loki. Za mě 6-7/10.

Tajná invaze (2023) (seriál)

Tenhle celej seriál byl o něco lepší než She- Hulk nebo Ms. Marvel. Všechny epizody byli fajn. Hlavně akce atd. Jenom smutný bylo když umřeli dvě znamené, dobré postavy ( Maria Hillova a Talos). Za mě celej seriál 8,5/10. Ps: nevím jestli se ten seriál odehrává před filmem Marvels nebo po filmu Marvels.

Tajná invaze - Domov (2023) (epizoda)

Tahle epizoda  byla trošku ok. Jenom chápu i nechápu hodnocení. Líbilo se mi jak Gravik a Talosova dcera byli Super Skrully a jak měli různý DNA ( například: Thanos atd.). Za mě takových 7/10.

Tajná invaze - Sklizeň (2023) (epizoda)

Tahle epizoda opět nebyla špatná. Hlavně se mi líbil konec jak Nick Fury si opět nasadí pás přes oko že se ukáže že se vrátí starý, dobrý Nick Fury. Hlavně název epizody dával smysl. Za mě 8,60/10.

Zakladatel (2016)

Tohle je životopisný film o Ray Crocovi a taky trošku o McDonald's jak to bylo ve 20.století. Když se na ten film dívám tak mám chuť třeba na hamburgera nebo na nugetky. Bylo to takový vážný film prostě nějaké drama. Za mě takových 7/10. Ps: fakt při filmu mám chuť na Mekáč.