• Pohádka
  • Fantasy

Loki - Ouroboros (2023) (epizoda)

Konečně je tu 2. série mého oblíbeného seriálu Loki. A těšil jsem se na to jako strašně hodně. A hneď začátek 2. série nevypadal špatně. A navíc objevili se nové postavy jako OB kterej nebyl špatnej. Epizoda za mě 9/10.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Zase a zase před pár lety jsem tenhle díl Kung Fu Pandy viděl už tak 5-10 krát možná víc. Ale to bylo takový trochu dobrý. Ale ne moc dobrý jako třeba první nebo druhý díl. Jedině co mě bavilo a taky trochu dostalo je další záporák jménem Kai. Abych byl hodný a upřímný za mě takových 6-7/10. Prostě další dobrý film. Ale lepší je tak první nebo druhý díl.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Zase jako dítě jsem tenhle díl Kung Fu Pandy viděl taky tak nějak cca 10 krát možná víc. Ale přišlo mi to lepší než první díl. Hlavně záporák Lord Shen mi přišel lepší než Tai Lung. Hlavně co dávalo smyls je minulost postavy jménem Po. A to ještě jak Lord Shen chtěl zabít všechny pandy. Za mě takových 8-9/10. Prostě lepší než první díl.

Kung Fu Panda (2008)

Jako dítě jsem tenhle film viděl tak cca 10 krát možná víc. Ale teď po dlouhé době jsem se na to znova podíval. Prostě ten film jsem zbožňoval a buduho možná víc zbožňovat než před pár lety. Hlavně záporák Tai Lung je skvělej. Prostě skvělej animák. Za mě 8/10.

Chcete být piráty? (2012)

Další film neboli krátký film (podle Aleshgangovo doporučení). Tentokrát bylo docela krátký i trochu srandovní a dobrý. Ale lepší mi příjde ten normální film Piráti!. Za mě takových 6/10.

Piráti! (2012)

Tenhle animák byl skvělej ( podle Aleshgangovo doporučení). Humor mě bavil. A hlavně co se mi líbilo bylo cz dabing ať už Ivana Trojana nebo Martina Dejdara.Prostě bavil jsem se. Jenom jsem asi nevěděl že královna Viktorie nesnášela piráti. Abych byl hodný a upřímný za mě takových 7-8/10. Prostě takový super animák někdy pro menší a možná i pro starší děti. Ps: Aleshgangu díky za doporučení.

Moon Knight (2022) (seriál)

Chápu proč lidé to považuji za nejlepší Marvel seriál roku 2022. Pro mě taky mi přišlo lepší než Ms. Marvel nebo She- Hulk. Když u Thora byli bohové ať už Odin atd. Tak v tomhle seriálu se objevily taky bohové akorát Egyptský bohové. Záporák byl dobrej. Prostě to byl skvělej seriál jaký jsem viděl. Hlavně chválím výkon Oscara Isaaca který hral hlavní postavu. Za mě takových 7- 7,5/10.

Meg 2: Příkop (2023)

Tenhle film zase o žralocích byl naprosto skvělý hlavně akce a nějaké scény. Jenom jsem měl pocit jako bych se spíš díval na Jurský svět nebo tak nějak. No vlastně tam bylo něco jako by to bylo z Jurského světa. Za mě takových 7,5/10.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Tenhle film je naprosto akční dobrodružství plno akce a hlavně žraloci. Za mě takových 7/10.

Strašidelný dům (2023)

Tenhle film byla komediální pohoda. Hlavně tam hrál herec Owen Wilson který hrál v mém oblíbeném seriálu Loki. Za mě 6-7/10.