• Pohádka
  • Fantasy

Strážci Galaxie (2014)

První díl Strážcu Galaxie je skvělej. Hlavně humor je úplně nej v celém filmu. Strážci Galaxie jsou nejvíc srandovní že pobaví každýho. Za mě 8/10.

Tajná invaze - Zrada (2023) (epizoda)

Další epizoda nevypadala špatně. Hlavně Nick Fury a skrull Talos jsou skvělá dvojce neboli parťáci. Ale jsem zvědavej na další epizody protože už je to půlka seriálu. Za mě takových 8,25/10.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Pokračování je naprosto skvělý a za mě o trošku lepší než první díl kterej nebyl špatnej ale tahle dvojka mi prostě přišla o něco lepší než první díl. Animace je o level výš hlavně je to nejdelší animovaný film na světě. Jenom mě štval konec protože SPOILER: v budoucnosti bude pokračování neboli Napříč paralelními světy 2. Část. Za mě 9,80/10.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Tohle je skvělý animovaný film který vypadá jako pro děti ale stejně to je pro starší publikum. Při filmu máte takový pocit jako by jste četli nějaký komiks. Rozhodně to doporučuji i když je to animovaný. Za mě 8,75/10.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Starý, dobrý Harrison Ford je zpět. Tentokrát je to o něco delší než ostatní filmy o Indianovi Jonesovi. Ale nebyl to špatný film. Za mě 8,5/10.

Tajná invaze - Sliby (2023) (epizoda)

Další skvělá epizoda. Hlavně začátek dává smysl jak Nick Fury dával Skrullum slib a hlavně byl tu mladý Gravik který je hlavní záporák seriálu. Jenom stále lepší epizoda mi přijde ta první. Za mě 7,5/10.

Tajná invaze - Zmrtvýchvstání (2023) (epizoda)

Skvělý začátek seriálu Tajná invaze nevypadal špatně. Skrullové dělají invazi na Zemi a Nick Fury se vrátí po dlouhý době. Jenom konec byl pro mě trošku blbej protože umřela stará, známá, dobrá postava Maria Hillova. Za mě 8,70/10.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Tohle už bylo o něco horší než první nebo druhý díl. Humor zase funguje ale už je dobrý tak na 55%. Prostě některé scény byli dobré ale přišlo mi to trošku horší. Za mě 3-5/10.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Tenhle díl Návštěvníku je napůl dobrej. Ale není tak zas moc dobrej jako první díl. Humor je dobrej tak na 70% ale je to taky dobrý film. Za mě 6/10.

Návštěvníci (1993)

Nejlepší komedie při které se člověk rozhodně nudit nebude jako u Četníka nebo Robina Hooda.  Humor je nejlepší v celém filmu. Za mě 8/10.