Jeepers Creepers 3 (2017) odpad!

Hloupé dialogy, nekvalitní efekty, toporné až komické herecké výkony a nekřesťanská délka.

Sbohem Kryštůfku Robine (2017)

Čekal jsem větší drama. I přes skvěle obsazené ústřední duo, chemie funguje pouze sporadicky a Margot Robbie tomu moc nepomáhá. 60%

Liga spravedlnosti (2017)

Ano, je to DC. Ano, má to nudný a jednoduchý příběh. Ano, má to velice nezáživného padoucha - ale přes to všechno si nemohu pomoci, já se v kině prostě bavil. Digibordelu se Whedon už nezbavil, ale jeho cit je ve filmu znatelný oproti WW či BvS. Paradoxně nejsilnějším faktorem filmu jsou vedlejší postavy aka Lois Lane a Flesh. Amy Adams umí hrát a Ezra Miller zase hláškuje o sto šest. Konečně někomu došlo, že se seriózním obličejem to dál nešlo. Za mě 65%.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Klasický post-recenzní obrat. Všichni to mají za průměr a já za nadprůměr. Graficky skvostné a nápadité, dialogy místy vtipné a ústřední dvojice funguje celkem dobře, i když Cara jednozančně vítězí. PS: Rihanny cameo potěšilo.:) 65%

Zabiják & bodyguard (2017)

Toto bohužel moc nešlo. Chemie mezi ústřední dvojící absolutně žádná. Humor přestřelený až trapný a Salma Hayek zde krok vedle. 40%

Blok 99 (2017)

Pomalejší rozjezd a minimum střihu mi ze začátku dělaly problém, ale jakmile se vše rozjelo, tak to začalo šlapat jako hodinky. Takovou úroveň surovosti a brutality jsem už dlouho neviděl. 75%.

Vražda v Orient expresu (2017)

Tohle se hodně povedlo. Prvotní obavy z Branaghova Poirota byly zcela neopodstatněné a finální výsledek je více než uspokojivý. Hlavní postava detektiva je nesmírně skvěle napsaná i zahraná. Nenechte se zmást relativně akčně vypadajícími ukázkami jelikož snímek se opravdu spíše stylizuje do konverzačního dramatu. Pokud by, jak už film naznačuje, mohlo vzniknout "pokračování", rozhodně zvedám palce nahoru. 85%

Červená (2017)

Asi málokterý dokumentární film ve mě dokáže vyvolat tolik emocí jako právě Červená. Má toho hodně na srdci. 80%

Všechno nejhorší (2017)

Vlastně celkem milé překvapení. Nebýt všeříkajícího traileru, film bych si dozajista užil více, ale takto silných 65%.

Thor: Ragnarok (2017)

Do třetice všeho dobrého. Tak by dal shrnout Thorův poslední výlet mimo Asgard. Marvel se opět vydává za hranice serióznosti a servíruje 130 min barevného retra, humoru a akce. I když se mi Temný svět moc líbil (ano, jen do mě!), tak Ragnarok ho jednoznačně překonal ve všech ohledech. Sice se jedná o přímočarý a předvídatelný příběh až běda, ale já už od Marvelu nečekám nic než pěkné, barevné a prostě fajn filmy. 85%