Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Čistě holčičí záležitost. Film jsem viděl pouze kvůli přítelkyni a ta u toho žasla. Já se na druhou stranu jednu dobu nemohl přestat smát. Avšak oceňuji to, že se režisér zde oproti Zlatému kompasu držel předlohy a nedomýšlel si, když si myslel, že je kniha slabá.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nedokážu uvěřit, že mě seriál z období války dokázal dostat do kolen jako těchle 10 hodin mého života.Klaním se před Hanksem a Spielbergem.

Andělé a démoni (2009)

Njn, co naděláme? Pokuď jste fanoušky knižní předlohy jako já, v žádném případě si nekažte náladu filmem. Poslední třetina filmu je přeházená a původní vztahy z knihy nejsou zachované. Celkem hodně faktů je změněno. A ktomu ten soundtrack. Je výborný, ale do filmu je zasazen velmi tragicky (až na jednu sekvenci). Napadlo by vás dávat posapokalyptickou muziku při jízdě autem, když ani není kam spěchat? Pokuď jste ale knihu nečetli, film vás příjemně překvapí.

Star Trek (2009)

Odteď pouze Mistr J.J. Abrams.

Útěk do divočiny (2007)

Film pro velmi náročné diváky.Film s naprosto prostým a zárověň komplikovaným dějem. Je lehké sledovat, ale těžké se zamyslet. Alex Supertramp - syn jež utekl před závislostmi tamního světa a dělal syna a přítele lidem, kteří ho potřebovali. I když bych se na tento snímek nepodíval sám od sebe znovu, musím Seanovi gratulovat, protože se mu povedlo dokázat, že dokáže najít jak schopné herce tak i námět.

Výměna (2008)

Po Temném rytíři jsem si nemyslel, že bych našel v kvalitě jemu odolný film, ale zmýlil jsem se, jelikož Výměna je filmem velmi kvalitním a to po všech stranách...herci,hudba,příběh,emoce a hlavně herecké výkony. Pro mě jeden z nejlepších filmů roku 2008. Vřele doporučuji.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Mrzí mě že jim na to lidi pořád lezou,oni vydělavaji a dělaj ještě horší filmy než předtím. Jediné parodie,které za to stály ,byly Scary movie 1,2,3. Toť vše. Jinak Date movie,Epic movie,Meet the spartans...hrůza..!!

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Podle většiny přátel měl být tento film lepší než předchozí,po shlednutí filmu od přátel se shodneme na tomto... Carter se dočista zbláznil,Akta X film už nikdy nebude a nakonec se z děje stala dlouhá epizoda Kriminálky New York....jednoduše slabý odvar.

Monstrum (2008)

Tak to je podle mého gusta !! :D Film který mě velmi překvapil,jelikož jsem o něm vubec nic nevěděl a až do té doby něž se monstrum opravdu objevilo,sem si myslel že tam bude nějaký útok teroristů....miluju sci-fi...a tenhle film se řadí u mě mezi nejlepší.