Terapie láskou (2012)

Mě se to teda nelíbilo vůbec. Absolutně mě to nebavilo a romantické ani vtipné mi to taky nepřišlo. Vůbec nedoporučuju!

Pátrání po Sugar Manovi (2012)

Úchvatné, nemám slov. Šla jsem na to do kina aniž bych měla ponětí o čem to bude a naprosto mě to dostalo. Ze začátku trochu nudilo ale co přišlo po tom, to by mě opravdu nikdy nenapadlo. 100%!

Roming (2007)

Viděla jsem to náhodou na cestě autobusem, kde si člověk nemůže vybírat. A abych pravdu řekla, překvapilo mě že se na to dalo dívat. Vydržela jsem to až do konce a ve výsledku to nebylo tak špatné. Docela mě to příjemně překvapilo (asi proto, že jsem čekala něco ještě mnohem horšího).

Gebrian versus (2012) (pořad)

Ačkoliv mi Adam není osobně nijak zvlášť sympatický a některé jeho vzorce chování mi vadí, přesto ho respektuji a jsem přesvědčená o tom, že opravdu ví o čem mluví. Rozhodně doporučuji především laické veřejnosti (ta odborná se na to už stejně dívá). A srovnání s Šumnými městy je nadsazené. Vávra je sice vystudovaný architekt stejně jako Adam, nicméně se dlouhodobě a intenzivně věnuje herectví-není divu že mu to před kamerou jde líp. Navíc ŠM vysílá televize, čili rozpočet se bude pohybovat asi někde jinde než na video na Streamu. Za mě 5*, ne za kinematografickou kvalitu, ale za myšlenku a za snahu.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Ačkoliv mě to zezačátku moc neoslivilo, nakonec mě to nějak dostalo. Trochu mi vadí ten přehnaný egosimus, narcismus atd...asi je to obecně seriál spíš pro chlapy, ale dívat se na to dá.

V odborné péči (2008) (seriál)

Seriál přesně dle mého gusta. Povětšinou pouze jedna místo, dva lidi a dialog. Žádné efekty, pouze síla lidského slova a herecké umění. Perfektní herecké výkony a skvělý scénář. Viděla jsem 2 série a bavily mě obě. Občas mi asi všechny postavy lezou na nervy, ale vlastně mi to nevadí. Aspoň je to o to reálnější, v životě vám taky občas každý leze na nervy. Nikdo není dokonalý. Já mám obecně trochu problém že seriály tohodle typu mě dost pohltí. Tak moc, že skoro zapomínám žít svůj život a jakoby žila ten jejich (podobný problém jsem měla se six feet under). V tomhle je tento seriál trochu nebezpečný, nebezpečně návykový. Taky asi některé lidi může dostat do lehké deprese, je jednoduché se ztotožnit téměř s jakokouliv postavou. Přesto hodnotím 5*, pro mě opravdu silný zážitek.

Atlas mraků (2012)

Na můj vkus příliš brutální. Mě prost brutalita ve filmech vadí, nevím proč to tam pořád někdo cpe. Taky mě docela fascinovala rychlost scén a střihu. Dnešní svět je obecně pořád rychlejší, internet je pořád rychlejší, auta, pořád někdo někam spěchá...tempo filmů se taky pořád zrychluje. Co kdyby se nááhodou u toho někdo minutu nudil, to by nešlo. Mě to docela děsí a nelíbí se mi to. Dnešní společnost ztrácí hodnoty. A nikomu to nevadí. Tento film dle mého názoru ztělesňuje téměř všechny zvrácené hodnoty dneška.

Můj architekt Louis Kahn (2003)

Dávám 4* ale jen proto, že Kahna naprosto zbožňuju (teda jeho architekturu, jako člověk se mi zhnusil právě díky tomuto dokumentu) ale nic to nemění na kráse jeho architektury, byl to opravdu Pan architekt. Celý dokument ale přeci jenom trochu moc americký, hledání svách kořenů a dost osobní-myslím, že kdyby to natočil evropan, tak by to bylo fakt super:)

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Na tomhle seriálu jsem hodně ujížděla, ale musím před ním torchu varovat. Ve vyšších seriích mě to dostávalo trochu do deprese, všem tam hrabalo a ne trochu ale hodně a ve mě to nevzbuzovalo zrvona nejlepší pocity, vlastně jsem ráda, že už to mám dodívané až do konce. Znova už do toho asi nepůjdu, přesto dávám 100%

3-iron (2004)

Užasná první polovina filmu, druhá půlka ne zas tak špatná, ale ze dříve mě sympatického kluka se stal dost divný kluk. Nevím, kvůli druhé půlce 3*, jinak by bylo možná pět