misstake

voyer

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 8.11.2017  19:24
    TARZAN X (1995)

Pornofilm z doby, kdy pornofilmy byly ještě filmy. Must see zážitek. Já viděl až v roce 2015 a strčí do kapsy snad i všechny Piráty.

• 8.11.2017  17:04
    Rocco (2016)

Dokument stejný jako dnešní porno. Nijaký, falešný, předstíraný a natahovaný. Vezme nás trochu do zákulisí, ale ne tak moc, jak bysme chtěli. Trochu jinak než obvykle poodhalí Roccovo zvrácené nitro. Scény s rodinou jsou naučené fráze, které nejdou uvěřit ani jednomu z aktérů, jeden ze synů odchází se zlatou malinou. Zajímavé je zjištění, že hééérečky všechny ty anály, škrcení, plivání a ponižování prý fakt baví. Jediná nová informace, co jsem se dozvěděl byla vlastně, kam se poděla Bonnie Rotten... Ale Rocco je stejně borec.

• 3.11.2017  22:49

Alien by potřeboval Villeneuva nebo Blomkampa. Ne Scotta. U prvních čtyř dílů se střídali vizionářští tvůrci - Scott, Cameron, Fincher, Jeunet. Pojďme v tom pokračovat, ne remakovat, rebootovat a kdoví, co ještě... Na souboj androidů se dobře kouká, ale Vetřelec jako takový nic moc.

• 1.11.2017  19:54
    Život (2017)

Zklamání roku. Může být vesmírný depko horor s Gyllenhaalem tak šablonovitě nudný? Ano, může.

• 25.8.2017  22:37

Sorry, ale trpělivost asi došla. Na "něco" čekám už cca 9 x 50 = 450 minut... Epizody surrealistické ad absurdum se střídají s dadaisticky infantilně naivními a postavy jako Dougie Jones stejně jako ty staré jsou dnes tak maximálně iritující, nové přehrávající postavy nějak nemají šanci diváka chytit nebo aspoň zaujmout. Děj stále chybí a ani nevím, jestli se mi ještě chce sledovat, jestli se z toho něco vyklube. Nejpřekvapivější pro mě je, že ve světle tohoto dílu, mi přišel i ten minulý "mazací" jako super a nezachrání to ani vraždící trpaslíci ani "i am not your foot". Kde jsou ty časy "sovy nejsou čím se zdají být" nebo když Lynch způsobit husí kůži pětiminutovým záběrem na točící se větrák...

• 25.8.2017  22:27

Dolph Lundgren a zombies? Smrtící je tak maximálně nuda. Jedná se o klon Resident Evilu, který už je klonem sám o sobě. Dolph hraje stejně jako ve všech ostatních filmech. Zoufale se pokouší o atmosféru a kromě nudy je smrtící i střih, scénář, režie, všichni herci a to, že většinu zajímavých záběrů (čili gore, které by měly být gró zombi filmů) se kameře zabrat nepovede.

• 28.7.2017  10:43

Pohodové zombie béčko na léto, které si nezaslouží slabých 4,9 na imdb, poněvadž je lepší a kupodivu i invenčnější než většina zombie produkce.

• 23.7.2017  13:55

Podle traileru jsem teda čekal větší odvaz, víc přemrštěné akce, víc přehnaně trapné legrace, víc prsatých holek v plavkách. Ve všech těchto bodech se dostáváme maximálně do trapného průměru. Čekal jsem Nové Jump Street 21, dostal jsem Jump Street 22. A jaký to dneska mělo potenciál, netuším, jak to nemohlo vyjít.

• 13.7.2017  22:01

Tak nevím, kdo jsme a kam směřujeme? Myslíte, že to Lynch někdy aspoň naznačí? A kde jsou sovy? Čím se zdají být? Kde je má trpělivost? Chci vůbec vidět další díly?

• 10.7.2017  21:49
    Zóna smrti (2005)

Parádní hongkongské akční melodrama, kde nikdo není dobrý ani špatný, černý ani bílý, má mouchy ve scénáři, chybějící kousíčky skládačky, míň akčních scén než by bylo třeba, ale parádní atmosféru, jediného klaďase Donnie Yena a závěr, který byste nevymysleli.

• 10.7.2017  21:38
    Hladová řeka (amatérský film) (2017)

Kraťas odvolávající se zřejmě k Chozeho oblíbencům Argentovi nebo Fulcimu. Včetně hereckých výkonů neherců, které byly fajn a hudby, ze které jsem byl nadšen. Konec mi evokoval The Beyond a líbili se mi zde kritizovaní zakuklenci.

• 1.7.2017  22:14

Nevím, co si o tom myslet, nevím, co se z toho vyklube... Je to Lynch. Takže doufám, že to vydrží 18 epizod, protože pochybuju, že tomuto vydrží sledovanost...

• 7.6.2017  21:53

I dnes úplně jinde než zbytek seriálové produkce... A vážně Mazací hlava roku 2017... Paráda.

• 19.5.2017  22:10

...to je krutější než Walking Dead...

• 19.3.2017  20:46
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Některá vystoupení stojí za to vidět (Hana Holišová jako Beyoncé vstoupila do dějin české televizní zábavy), ale jinak se jedná o travesti show s "celebritami"...

• 5.3.2017  21:36
    Hra smrti 2 (1981)

Váhal jsem mezi třema a čtyřma, ale při závěrečné sumarizaci jsem došel k tomu, že ty parádní souboje, úsměvné dialogy, vousaté záporáky a zabobřené prostitutky bych si dal klidně rád znovu, takže za čtyři pánové (dámy na tohle stejně nekoukají).

• 5.3.2017  13:35
    Krotitelé duchů (2016)

Netrpím předsudky, ani bůhvíjakou láskou k originálu. Proto jsem se docela těšil, že dostanu něco jako Goosebumps. Ale styl, jakým to to bylo uchopeno a diváctvu servírováno, mi totálně nesedl. Banda totálně nesympatických ukecaných p..tek, které místo aby srandu tvořily, tak každý její zárodek zkazí, nebyla správná volba. Kdyby se vydali cestou Guilty Pleasure, najali Megan Fox, Emily Ratajkowski a Kate Upton, tak to by byla asi jiná...

• 5.3.2017  13:05

Po úvodních minutách jsem čekal pouze jednohubkovou guilty pleasure s roztleskávačkama, ale jak minuty ubíhaly, tak jsem byl víc a víc pozitivně překvapen. Story s roztleskávačkama, čarodějnice, zombie, upíři, slasher, béčkové triky, vše v jednom. Hlavně nešlo poznat, co se z toho vyklube, co se bude dít v následujícím záběru. Paráda. Nadšení. Za mě lepší než cokoli od Argenta, jdu pátrat v McKeeho filmografii po dalších skvostech.

• 24.2.2017  22:41

Asi důkaz, že je to nezfilmovatelné. Ani skvělé obsazení jako Rockwell, Malkovich, Deschanel nepomůžou zhmotnit tu bžundu, co je na stránkách papírů. I tak ale kvalitní sci-fíčko.

• 26.11.2016  08:47
    Realita (2014)

Dupieux má vyrážku zevnitř hlavy, jeho filmy jsou stejné jako jeho hudba, buď je milujete a nebo vám nic neříkají. A stejně jako jeho zběsilé Mr. Oizo techno elektro se mu někdy povedou a někdy nepovedou, nebo spíš někdy zhruba pochopíte, co chtěl básník říct, nebo naleznete vlnu, na kterou chtěl naladit a někdy prostě ne. Pro mě byla realita případ, kdy jsem se asi nenavlnil. Sen, realita, film ve filmu, sen ve filmu, film v realitě, noční můra v realitě a nakonec všechno dohromady a nic nikde nekončí ani nezačíná. Zapadá to nakonec? Jen mě udivuje, že Realita, která je v podstatě o ničem, má lepší hodnocení než film o vraždící pneumatice...

• 23.11.2016  21:14
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Avizovali to jako komedii, ale nakonec se z toho vyklubalo kvazidrama ála Ordinace v Lososové Zahradě. Ještě, že máme ty manželky, jinak bychom nevěděli, jak na tom je úroveň české seriálové komerční tvorby.

• 5.9.2016  20:42

Můj názor je, že tohle je druh filmů, který dodává zombie žánru čerstvou krev a udržuje jej při životě. Neotřelý a řádně ulítlý nápad, bohužel shazuje mírně fádní a evidentně na teenagery zacílené zpracování. Neexistoval-li by origál s názvem "Pýcha a předsudek bez zombies", tak je to na čistých pět. Bohužel je to jinak stále remake a nebo adaptace knižní předlohy Jane Austenové, do které se tak nějak připletli zombíci.

• 31.7.2016  22:37

Trailer byl totální podfuk, protože single je klasická romantická komedie a Rebel Wilson, bohužel nedostává prostor, jaký by si zasloužila.

• 8.5.2016  12:04
    Meet Aidra (2014)

Tradice. Přechlapováno.

• 8.5.2016  12:02

Přimlouvám se, aby se Adam McKay vrátil zpátky k Willu Ferrelovi. Jo, dokázal, že umí natočit i něco jiného než ztřeštěné komedie. Ale ani Selena Gomez a Margot Robbie s Batmanem mi nepomohli k tomu, abych to kompletně pochopil a aby to dokázalo být víc než 2 hodiny v kuse zábavné. Proto asi zatím nepatřím k miliardářům. Myslím dolarovým samozřejmě.

• 8.5.2016  11:42
    Povětří (2015)

Darryl z Walking Dead zažívá další apokalypsu, tentokrát bez zombíků. Ti tomu bohužel ale podstatně chybí, 2 a půl herce nezvládají utáhnout ani tu hoďku a půl, kde se nic neděje a není ani žádná atmosféra.

• 9.4.2016  21:24

Teď mi někdo vysvětlete, jak to mám vydržet půl roku do dalšího dílu? Esence Walking Dead. Nejlepší seriál současnosti.

• 29.3.2016  22:24

To zas byl díl... Stupidní a nelogické jednání, které postavy opět dovádí do záhuby, ale na druhou stranu vytváří napětí, kvůli kterému se na seriál díváme. Carolino chování absolutně nezapadá vzhledem k tomu, co dělala doposud a to, jak se všichni vydají hledat Carol a Daryla, to je no comment stupidita. Takže vítejte v pasti. Nicméně poslední minuta je jeden z pětihvezdičkových okamžiků, kvůli kterým Walking Dead milujeme.

• 27.3.2016  23:15
    Nepřítel (2013)

Jo, to znám, takové pocity jsem taky měl, když byla žena v šestém měsíci. Až na ty pavouky teda. Ti nebyli, čím se zdáli být.

• 18.3.2016  22:20

Hong-kongská brutální akčňárna. Šílená story s černým obchodem s orgány, vezeňskými dozoci, zabíjením nevinných včetně dětí, leukémií a s grandiózním finále.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13