misstake

okres Opava
voyer

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 8.4.2021  22:14

Jsem v šoku! Fulci tam strčil i příběh! Je to jako obvykle proložené sérií šokujících gore scének, ale tentokrát i s nějakou logikou. Fulci se nezastaví před ničím a masakruje i děti, všude jsou nastražené nabroušené nože, aby se jimi daly propíchávat hlavy, podřezávat krky nebo odemykat dveře. Krev teče proudem, červi rozežírají zetlelé maso a Frankie-zombik ve sklepě mi přišel jako fajn monstrum. Takže opět horor, jaké mám rád.

• 27.3.2021  16:40
    Čas čarodějnic (TV seriál) (2018)

Fantasy pro holky. Zajímavý svět, zajímavé nápady, sympatičtí a dobří herci, ale nějak to nemá koule a nic se tam neděje.

• 11.2.2021  09:16
    Jelenice (2019)

Mr. Oizo přináší Rubber dvojku. Vraždící pneumatiku střídá jelení bunda. Napadá mě jen, jaké by to mohlo být ještě víc úžasné kdyby se Dupieux odklonil z psycho artových vod do vod béčkového filmu. Nicméně nedá se hvízdat, jeho filmy miluju, jsou bizarní, ujeté a mají vždy příjemnou stopáž.

• 29.1.2021  23:17

Betty byla v roli její mámy nejvíc sexy v historii Riverdale, jinak si může ale tento díl téměř konkurovat s tím muzikálovým.

• 18.10.2020  14:18

Mám rád jakékoli upírské filmy, svého času jsem hltal upírské herecké výkony Rocca Siffrediho a dokonce první díl zkázy upírského filmu s Robertem Patizónem ještě v dobách, než se z něj stal kult pro náctileté. Upíři v Bronxu proto pro mě byli příjemným překvapením. Natočeno v trendy duchu ála Stranger Things, ale místo kluků bojujících s hnusem z neznámé dimenze, tady máme kluky bojující se zlými tesáky obdařenými Nandorem a Nadiyou z Transylvánie. Svými čtyřmi hvězdičkami se pokusím trochu zvednout zdejší podhodnocené hodnocení. Objektivně tak na tři a půl.

• 14.10.2020  21:34
    Lesní chata (2017)

Novodobá béčková variace na Braindead, které ale chybí invenční šílenství mladistvého Petera Jacksona. Chtěla to být asi hororová komedie, což se tvůrci pokusili udělat prostřednictvím pár buranských fórků. Nicméně moc nefunguje ani ta hororová část. Ale co si budem povídat, horory se zombíky, které nejsou moc strašidelné, jsou přesně moje parketa a tak jsem i tuhle jednohubku slupl docela s chutí.

• 6.10.2020  21:21
    Daria (2020)

Nejlepší z celého filmu byl první záběr na poloodhalené ňadro Kláry Miklasové. Příslib tajemna. Příslib, že to bude něco mysteriózního. Ale ono se to brzo rozplyne, do něčeho, co nedává smysl, nemá příběh, nemá atmosféru, má to jen ofinu Kláry Miklasové.

• 30.9.2020  21:36

Po všech těch chůvách konečně charakterní role pro Samaru Weaving. A věříte jí to od začátku do konce. Já tu holku miluju.

• 16.9.2020  21:10

Potenciál filmu sráží stejně jako u jedničky buranské zpracování. Potěšilo, že se konečně narozdíl od jedničky rozjela mytologie kolem satanského kultu. Gore bylo originální a hodně vtipné, videoklipové odbočky byly taky super a všechny tři holky + Bellu Thorne musíte milovat, takže na ty sračky, co tam McG nasázel v klidu zapomenete a béčkově si to užijete.

• 27.8.2020  22:04

Před i po Stmívání jsem měl slabost pro upíří filmy. A pro dějové porno. Nejdříve se sajou penisy, poté krev, co víc si přát. Když ho vytasí Rocco a rozjede upíří orgie s obdařenými upíkami, tak přimhouříte oči i nad WTF hrbáčem Ronem Jeremym (koho toto mohlo napadnout?) a dá se na to dívat i 30 let po vzniku.

• 27.8.2020  21:59
    Jednotky vesmírného nasazení (TV seriál) (2020)

Dá se zkazit komediální seriál o vesmírných silách, kde se objeví Steve Carell a dokonce John Malkovich? Ano. Dá. Zoufale nevtipné nepovedené něco, kde žádný pokus o vtip nevychází. Navíc je to málo ujeté, málo přitažené za vlasy a prostě to nefunguje, takže u některých třicetiminutových epizod máte pocit, že mají 2 hodiny a 15 minut. Místo toho si dám radši české Kosmo.

• 27.8.2020  21:50

Romero měl štěstí na kvalitní remaky svých zombie majstrštyků. Tohleto šlape od začátku do konce, chytí svojí atmosférou a nepustí.

• 4.8.2020  17:47
    Devs (TV seriál) (2020)

Zajímavé, jak si Garland stihl během pár filmů vybudovat svůj specifický styl. DEVS je úkaz v současné seriálové tvorbě. Svojí mimózností, atmosférou, pomalostí, jinakostí, líností a jinakostí zaujme od prvního dílu. Mysteriózní krimi thriller zvládneme v podstatě bez akčních scén, ale nestačí vůbec nudit. Tajemství a napětí vydrží udržet takřka do konce. Parádička.

• 4.8.2020  17:27

Správný film na léto. Zombies meet Emir Kusturica a dopadlo to tedy daleko lépe, než když si daly šouravé dostaveníčko s Jimem Jarmushem a chtěly nás unudit k smrti. Zběsilá zábavná jízda plná ztřeštěných nápadů a jugoslávského národnostního guláše. Ano, dobrodošli.

• 23.7.2020  22:38

Takhle má vypadat 1. díl seriálu

• 8.6.2020  22:35
    Vlastníci (2019)

Lars von Trier po Česku. Konečně!

• 26.4.2020  13:39

Bojové umění Lexi Belle a Kayden Kross, herecký výkon Tommy Wiseaua a jen pouhý vzhled vystupujících kreatur - to je něco pro fanoušky filmového trashe. Tvůrci si naštěstí dobře uvědomují, že osmdesátky i devadesátky už dávno skončily, ale že retro podívanou vystavenou na jejich nejlepších základech praví fanoušci nepohrdnou a že nutným osvěžením správného béčka je kromě akce i pořádné vyprsení.

• 25.4.2020  14:38
    Manifest (TV seriál) (2018)

Uspávači hadů se rozhodli natočit variaci na "Ztracené". Bohužel po 4 dílech musím říct, že se jim to nepovedlo. Nic se neděje, atmosféra se nebuduje, záhadnost člověka přestane zajímat, postavy jsou taky nezajímavé. Není tam nic kulervoucího, žádné wtf, nic zvláštního, chybí faktor divnosti. Všechno je fádní a nezáživné. Nejvíc nepochopitelné je, jak někdo mohl zabít takový parádní nápad, jako seriál má.

• 25.4.2020  14:35
    Já, společnice (TV seriál) (2016)

Riley Keough je krásná a tak zvláštně divná, zároveň žhavá i chladná, stejně jako tenhle seriál, o kterém člověk neví, co si má myslet. Je to art, jehož smysl mi uniká? Je to soft-porno proložené krimi thrillerem z právnického prostředí, kterému stejně nerozumím? V druhé sérii se najednou zničehonic objeví 2 nové postavy, které nejsou tak krásné jako Riley. Ale mají charisma a sex appeal a mění se to v lesbi show, takže koukáme dál. Spoustu věcí mají obě série společné - nepochopitelné chování a pohnutky postav, nevysvětlené věci, nesrozumitelné zápletky mezi erotickými scénami, některé epizody naplněné balastem a nudné, ale je tam hodně sexu, je to krátké a dobře se na to dívá a rychle to utíká.

• 25.4.2020  14:15
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Žraloci, motorové pily, honičky auty se žraloky, auty s vrtulníky? Může to někoho nebavit? Snad nejujetější nápad století kupodivu natočený tak, že vše dává smysl. Pokud chcete hledat smysl v nesmyslu, logično v nelogičku, herečku v Taře Reid a věříte v ničení tornád bombami.

• 19.4.2020  07:55
    Co děláme v temnotách (TV seriál) (2019)

Svěže starosvětský vítr do seriálového světa, který k nám přináší ducha IT Crowd, Black Books a Červeného trpaslíka. Navíc miluju všechno s upíry a chtěl bych být inkarnací Gregora a jednou si v něčem zahrát s Laszlem. Akorát setkání s Marhsallem Robinsonem mě vpravdě neláká. Nicméně i zásluhou tohoto energy upíra ode mě seriál dostává za 5 hvězd.

• 13.4.2020  18:03

Kupodivu filmová Dora vůbec nedopadla špatně. Kdo viděl s dětmi původní předlohy, tak si určitě užil i toto. Ve srovnání s kresleným seriálem, to nebylo vůbec "tak" stupidní a ani to nepoučovalo. Dořiny typické atributy byly v hraném světě vážně legrační. Hlavní představitelka se role zhostila dobře. Šablona Indiana Jonese byla v pohodě. Kupodivu jsem ani neusnul. Takže všechno dopadlo jako hraná adaptace lépe, než by se dalo očekávat. Akorát ta Eva Longoria už nám nějak zestárla.

• 29.3.2020  18:19

Krásná nová holka sextantka a suproví zombi žraloci, ale jinak mi je, co se děje na plátně úplně ukradené stejně jako ve všech ostatních dílech kromě jedničky.

• 21.3.2020  23:06
    I Am Not Okay with This (TV seriál) (2020)

Chtěl jsem dát tři, ale poslední díl to zvedl na čtyři. Žena řekla, že jsem divný, ale ani Stephen King u tvorby Carrie ani Cronenberg při Shivers by si to asi nemysleli.

• 8.3.2020  10:46
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Konečně Dawsonův svět pro dnešní generaci!

• 8.3.2020  10:45
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Úžasný seriál, co do budování atmosféry, odkrývání tajemství a naprosto přesného dávkování emocí. První série nemá chybu. Druhá, kde jsou karty víceméně odkryty, trochu kulhá a je už spíš jen pro holky.

• 7.3.2020  19:44

Dlouho jsem se filmu vyhýbal s falešným dojmem, že půjde o rodinnou taškařici. O taškařici se věru jedná, ale o klasickou Ferellovku. Wahlberg i Ferrell si to užívají a je to pro rodinný film několikrát krásně přes čáru. Ferrell never dies.

• 18.2.2020  21:34

Mulholland Drive od Lynche potkává Neon Demona od Refna. Jak já miluju filmy odehrávající se v LA, divnofilmy a cokoli s Gyllenhaalem. Nejlepší nečekaný zážitek poslední doby.

• 26.1.2020  09:33
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Slibně začínající rozjezd seriálu byl zřejmě způsoben nadšením z toho, že vidíte na obrazovce své oblíbené postavy a že víceméně vypadají tak, jak jste si je představovali. Geralt v podání Supermana, Marigold, příběh Yennefer ztvárněný zajímavým způsobem. Od výpravy za drakem, která byla jedna z nejlepších povídek na papíře, seriál ale začal mírně kulhat a postrádat jakýsi ucelený smysl. Podobně jako Hra o trůny byla první série o seznamování s postavami a nastolení jakéhosi obrazu o světě, ve kterém se to odehrává, tak snad to tak bude tak i se Zaklínačem a ve druhé sérii se naplno rozjedeme podle románové pentalogie, která ve světě fantasy nemá konkurenci. Pro lidi neznalé přelohy musí být první série pořádně zmatený guláš, ale Caville byl teda pro roli Geralta zrozen.

• 5.1.2020  19:22
    Slimák (2006)

Jde v jednom filmu zkombinovat Vládce Loutek, Zombie Horory, Re-animátora, raného Cronenberga (Shivers) nebo Carpentera (Oni žijí!) a Tromu tak, aby se na to dalo dívat? Jde. A nejen se na to dá dívat, ale dokonce to i stojí za to a je to takový film, jako chceme všichni vidět. Od začátku do konce se nenudíte a pořád se něco děje, casting se výjimečně nadprůměrně povedl. Takže v rámci žánru za jasných 5. Ale dokonce i v rámci regulérní kinematografie to nebude na míň než 4. Není divu, že to Gunn dotáhl až k Marvelovkám. A že ty jeho jsou nejlepší.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15