Meet Aidra (2014)

Tradice. Přechlapováno.

Sázka na nejistotu (2015)

Přimlouvám se, aby se Adam McKay vrátil zpátky k Willu Ferrelovi. Jo, dokázal, že umí natočit i něco jiného než ztřeštěné komedie. Ale ani Selena Gomez a Margot Robbie s Batmanem mi nepomohli k tomu, abych to kompletně pochopil a aby to dokázalo být víc než 2 hodiny v kuse zábavné. Proto asi zatím nepatřím k miliardářům. Myslím dolarovým samozřejmě.

Méďa 2 (2015)

Mila Kundis věděla, proč už do toho znova nejde...

Interview (2014)

Seth Rogen servíruje svoji standardní dávku humoru, tak jak si ho asi představuje, teda hodně výkalů, tělesných tekutin a demence. Tentokrát okořeněno o super nápad s Kimem a bombastickou reklamní kampaň s hacknutím. Po vybalancování povedených a nepovedených momentů z toho vychází 3 skoro jako vždy.

Pod kůží (2013)

Mix Mutanta s Natashou Henstridge a Mazací hlavy a Sloního muže od Davida Lynche. Větší psychárnu jsem dávno neviděl. A navíc jsem netušil, že existuje film, kde se vyskytuje Scarlett Johansson úplně, ale totálně úplně a několikrát nahá a navíc i Kryštof Hádek. A nemyslím si, že by musela do fitka (viz. POMO). A netuším, jestli má oficiální text distributora něco společného s filmem samotným...

Tokarev (2014)

Další z momentálně populární série filmů: zabili/unesli mi ženu/dceru/psa, tak se pomstím a zabiju na koho přijdu. Nepřijde mi o nic horší než jeho filmoví souputníci, navíc je okořeněný o překvapivou pointu a skelný výraz Nicolase Cage :-).

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Mírné zklamání. Po kvalitních referencích jsem čekal bombu, ale ze srovnání s obdobnými kusy jako Forrest Gump nebo Zelig vychází poraženě. Většina postav mi přišla mírně nesympatická a minimálně borka se slonem mohla být o pár tříd hezčí, viděl bych tam švédskou verzi Zooey Deschanel.

Vampire Academy (2014)

Podhonocené odpočinkové béčko s upírama, mix Twilight, Buffy a Harryho Pottera. Jedna nesympatická tupá hlavní hrdinka, druhá luxusní sexy. Pro lidi, co rádi béčka a upíry jako stvořené a rozhodně stravitelnější než Twilight. Vypnout mozek a doufat, že bude druhý díl.

Joseonminyeo samchongsa (2014)

Korejští Charlieho andílci nebo DOA se nekonají. Holky jsou ale dost cool na to, aby to dotáhly aspoň na průměr.

Phantasm IV: Oblivion (1998)

Tak čtverka se Coscarellimu moc nepovedla. Kdo by to byl řekl, že film plný cestování časem a mezi dimenzemi a apokalyptickou krajinou může být taková nuda? Horor o koulích napočtvrté už prostě nemá koule.