The Boy (2016)

Slušný film, slušný nápad a překvápko na konci. A taky se evidentně Lauren naučila v the walking dead slušně zahrát strach...

Zoolander No. 2 (2016)

No ty vole! Libaci scena Mugaty, Justin Bieber, dotykajici se penisy Jenicka a Dereka kdyz Penelope vystavuje dudy, potraceni Jacka Bauera atd. Doporucuju jointa a lahev vina, docela jsem se bavil. A co ze to byla picovina:)))

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Takove slabsi parba ve vegas, ale porad koukatelne. Kevin hart paradni jako vzdycky:)

Noční recepční (2016) (seriál)

Paradni nimi serial. Skoda, klidne mohl byt delsi!

Volný pád (1993)

No kazdemu nekdy prdnou nervy, ale nejsem magor delat to co michael. Kazdopadne bylo fajn to videt, jak by to asi vypadalo:)))

Predestination (2014)

Nelze než souhlasit s předchozím komentářem. Tenhle film je hustej mindfuck a nelze jinak než dat full hvězd. Je to zase po dlouhe době co jsem musel napsat komentář na csfd:)

Osamělý jezdec (2013)

Filmy s Deppem mě baví a tento film nebyl vyjímkou. Geniální byla scéna s vlaky za hudby William Tell Overture:)))

Tísňová linka (2013)

Michael eklund jako totalni silenec ve skvelem thrileru. Film me fakt bavil, az na par nesmyslnych chovani dobry film.

Mládeži nepřístupno (2013)

Wtf? Totalni magorina, ale bavilo me to!! Mam rad zento typ komedii a proto 4* . Btw love hale bary tits:))