Zlomené město (2013)

Mark wahlberg proste umi, bavi me se na nej divat. Misty trosku zdlouhave, ale da se na to koukat!

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

Co to sakra bylo? Nelogicke, super luxusne prehnane sceny s vysusenyma slepicema,ktere si hrajou na neco extra. Prehlidka kycovitosti a prehnane drahych znacek rezirovane nejakou slepici v ciste zenskem svete. Sledujte jen na vlastni nebezpeci!!! Sracka sracek!

Bourneův odkaz (2012)

Proc tak spatne hodnoceni? Napeti, akce,hlavne honicka v manile byla luxusni...ta scena byla nekonecna...po dlouhe dobe kvalitni akcnak:)

Mysli jako on (2012)

Co mam radeji nez do re komedie? Jsou to cernosske komedie a tahle byla opravdu dobra. Bavila me od zacatku do konce a to jeste neni konec filmu...bad ass bitch comedy movie:)

Zelená míle (1999)

Film jsem dlouho ignoroval,rikal jsem si prumerny film s velkym cernochem co zabije nejake holcicky,navic 3 hodiny, kdo by se na to dival. Az jednoho dne jsem se nudil,film stahnul v HD,nalil si vino a zacal se divat. A od prvnich minut jsem nelitoval...film me chytnul a nepustil a 3 hodny utekly jako voda a na konci jsem si rikal,dobre ze jsem film sledoval doma v soukromi a ne nekde v kine kde bych musel pracne maskovat dojeti a soucit s tim jehoz jmeno je jako ten drink,jenz se pise jinak. Nadherny film, ktery patri od ted k mym TOP filmum!Hanks a hlavne Duncan je v tomto filmu genialni!

Kill Buljo (2007) odpad!

Nikdy jsem si odpadem nebyl tak jist...na to se divat neda!

Bez záznamu (2012)

Dobry akcni film podle krute reality!sean bean jako nelitostny polda jdouci po teroristech pridava filmu na akcnosti. Shlednuti urcite doporucuji...

Havran (2012)

Tenhle film si zaslouzi lepsi hodnoceni nez je tady. Kvalitni napinavy pribeh ktery dokonce ani manzelce nedovolil usnout a vyborny cusack zahral Poa vyborne. Jednu hvezdicku dolu za par nudnejsich pazasi, nicmene vyborny film za posledni dobu!