Zmeškaný hovor (2008) odpad!

..chtěl sem se bát, místo toho sem brečel.. a to si pamatuju i přes to, že od shléhnutí uběhly už cca 4 měsíce..

Tohle je Sparta! (2008)

Tento "snímek" a jeho úspěch u Vás jakožto diváka je více než který jiný značně ovlivněn tím, co jste před jeho shlédnutím požili, inhalovali či jinak absorbovali vitamíny vyjímaje.. V důsledku se Vám tak snad bude líbit a možná se i budete smát, možná se vám bude chtít zvracet a možná se poserete.. =)

Smrt on-line (2008)

Feministky jásají kvůli další hrdince 100 minut našich životů, Balu... jen spokojeně usíná bez sebemenší touhy si zážitek zopakovat..

Slepota (2008)

Kdyby film skončil v 1:28:30 výkřikem "We are free", hodnotil bych snad i plným počtem za příjemné překvapení kvalitního děje; poslední půlhodinka tomu ale dává; a nemůžu si pomoct; řádně na prdel.. Kdyby tak místo "director´s long cut" se provedl "short"..

RocknRolla (2008)

Film není o sexu, bubnech, nemocničních kapačkách. Jde tu o prachy, fet, krásu a slávu. Oh Rock´n´Rolla is different. And why? Because real Rock´n´Rolla wants a fuckin´ all! ..Ritchie žije, jsu rád, že sem ho (/Tě) po dlouhé době opět viděl.. ;)

Devil (2001)

Mám z tohoto filmu deja-vu (poslední z filmografie, na kterou jsem se díval gronologicky v minulosti pozpátku), protože až teď vidím "beta-verzi" myšlenkových pochodů Tora, které následně aplikoval v Faunově Labyrintu. Síla jednotlivých scén s jeho takřka vrozeným smyslem pro dotažení každého záběru detailem k dokonalosti. (Doufám, že to nezní příliš složitě =) )

Oko (2008)

..příliš nudy na hodinu a půl čekání na pocit strachu, kterej se nedostavuje, vyzdvihující z bláta nudy jen líbivá tvářička Alby.. Originál neviděn, přesto nic, co bych si příští týden pamatoval..

Královna ročníku (2007)

Nevinná pohádka o looserech, které každý z nás nosí v sobě. jedna z mnoha, přesto sympatická..