Repo: Genetická opera! (2008)

Místama geniální, místama podivný nebo trapný. Nevím co si mám o takovém filmu myslet. Je opravdu originální, pokouší se o něco nového a jistě se mu to i daří. Problém je, že ne každý něco takové přijme. Pro mě to byl spíše takový průměr, protože jsem se velkou část filmu nudil. Nicméně musím říct že Alexa Vega a Anthony Head jsou úžasní ve svýách rolích.

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

Tohle se prostě musí vidět. Celých těch 85 minut jsem se svíjel smíchy. Dylan Moran je prostě borec.

Andělé a démoni (2009)

První půlhodinu jsem vůbec nevěděl co že se tam děje. To bylo samé řeči Toma Hankse o tom že tam je kostel, který postavil v roce ABCD pan X a ve kterém je socha, kterou vyrobil pan Y, a ta ukazuje na jinou sochu, kterou vyrobil pan Z. No opravdu mi to připadalo jako ta nenezáživnější hodina dějepisu. Naštěstí po hodině ty jeho rozumy konečně přejdou, pochopíte co se tam děje a film si začnete užívat. 2. hodina opravde zvedne film ze sraček kam ho dostala ta první a začnete si jej i užívat. Bohužel závěr film opět potopí. Jeden z nejhorších závěrů co jsem viděl za poslední dobu.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Po úžasné jedničce jsem se těšil na druhý díl, ale spíše mě zklamal. Neveldine s Taylorem to tentokrát opravdu přehnali. Čekal jsem že to bude jen bezmyšlenkovitá akční jízda, ale nečekal jsem že až taková. Chev Chelios tu zabije stovky mafiánů, ale po čase to začne nudit. Tenhle díl je vlastně jen vykrádačka toho prvního s více ujetýma scénama. Čekal jsem rozhodně více.

Iné kafe - Live in Praha 2009 (2009) (koncert)

Bohužel jsem nestihl koncert v Praze naživo, tak jsem si jej aspon vychutnal na tomto skvělém DVD, kde jsem jen záviděl těm lidem kteří tam byli.

Kronika mutantů (2008)

Já si nemůžu pomoct, ale musím dát plné hodnocení, protože jsem se neskutečně bavil. Jistě že to má velice banální děj, kvůli kterému tomu většina lidí dala velmi slabé hodnocení, ale v tom tempu v jakém film byl natočen jsem na to ani nepomyslel. Jasně když se na film podíváte podruhé tak uvidíte mnoho logických nedostatků a chyb, ale ani to mi zážitek z filmu nezkazilo. Ani nechápu kde jste viděli ty špatné triky. Mě přišly triky skvěle udělané i z a tak málo peněz a velice mi to připomínalo 300. Prostě skvělý film na odreagování. Když se vám nechce u filmu přemýšlet a jen se u něj bavit tak si pustte právě Mutant Chronicles. A když si ho pustíte někdy v půlnočním čase, jak jsem to udělal já, tak se zážitek z filmu ještě zvětší.

JCVD (2008)

Jean Claude Van Damme byl v dětstí jeden z mojich nejoblíbenějších filmových postav, takže jsem si nemohl nechat ujít tento jeho film , který měl navíc hodně solidní hodnocení a výborný trailer. Bohužel samotný film už tak zábavný není. Začne sice pěkně z ostra, kdy na začátku je úžasná akční scéna na jeden záběr, následné vykradení banky je taky zábavné, ale pak se příběh zastaví a téměř do konce filmu neskuteščně nudí. Korunu tomu nasadil ten Van- Dammův neskutečně dlouhý monolog, při kterém jsem jednou usnul. A závěr je teda taky podivný

Ukradni, co můžeš! (2001)

Buffalo soldiers je průměrný válečný snímek o válce, ale spíš o bitvách ve vlastních řadách. Film sám o sobě není nějak napínavý ani skvěle natočený a když to srovnám s Marinákem, tak tento film proti němu nemá šanci. Proč teda dávám 4 hvězdy? Za 2 úžasné scény, které si pouštím pořád dokola a dlouho na ně nezapomenu. Jízda tří zfetovaných týpků v tanku prostě neměla chybu a závěr filmu byl úžasný a efektní zároven a navíc se skvělou hudbou.

The Hire: Star (2001)

Namyšlená Madona, která po všech řve, pořád si na něco stěžuje a skvělý Owen. Tenhle krátkometrážní film se prostě musí vidět - to jak Madona lítá na zadním sedadle je prostě skvělé. Má to vtip, má to spád a má to skvělý závěr. To vše navíc za doprovodu snad nejůžasnější hudby, která se zde mohla dát. Prostě WOOOOOOOHOOOOOO

Firewall (2006)

Tenhle film bohužel nepřináší vůbec nic nového. Máme tu starého chlápka, který má rád svoji rodinu a kterému vůbec nebudete věřit, že je vlastně odborník na počítače. Aby to byl správný americký film tak tu máme únos rodiny postaršího počítačového mága a také "jako vždy velice originální" bankovní loupež. Samozřejmě, že velký tatka se na konci změní v terminátora a pozabíjí všechny padouchy a všichni žijou štastně až do smrti (až na ty padouchy teda). Bohužel po deseti minutách tohoto filmu sem usnul a na podruhé jsem to dodíval s velkou námahou. Tohle ani Harrison Ford nemohl zachránit.