Duchové Marsu (2001)

Tohle byla vážně sračka. Kdysi mistr hororu John Carpenter natočil film bez jakéhokoliv napětí a bez nějaké hororové atmosféry. Celý film mi připadal jako nějaký podprůměrný metalový videoklip (nic proti metalu, mám ho celkem rád;). Jednu hvězdu dávám že sem se na to dodíval a že tam hrál Jason Statham.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Čekal jsem normální krimi film s pár gangstery a pár chlapy co se je snaží dopadnout, ale dostal jsem něco daleko víc. Celý film je točený s nadhledem a hlavně s pořádnou dávkou černého humor. Scény jako ustřižený prst, ruská ruleta nebo když Harry našel mrtvolu v bytě, jsou prostě nezapomenutelné. Ronbert Downey je opět skvělý a tímto filmem se stal mojím oblíbeným hercem. Jen lituju, že jsem si film neopatřil v originálním znění, protože dabing Vala Kilmera je vážně otřesný.

Kostka (1997)

Celkem slušný horor se skvělou atmosférou a dobrým nápadem. Akorát jsem přeci jen čekal něco víc. Čekal jsem více pastí a taky více smrtí v jednotlivých kostkách, místo toho se tu hlavní hrdinové pořád hádají, dohadují a hlavně počítají. Nebýt tohoto jediného nedostatku, tak dám plné hodnocení, ale i bez toho to byl skvělý zážitek. Nejnapínavější scéna z filmu byla určitě místnost ticha - tam jsem přál smrt tomu otravnému černochovi, který neumí vůbec hrát.

Speed Racer (2008)

Naštěstí to nebylo zas tak špatné jak jsem si myslel po shlédnutí pár trailerů. Opravdu závody jsou udělané trikově úžasně a při jejich sledování se mi tajil dech, ale to je tak všechno na co se dá v tomto filmu dívat. Zbytek je jen strašně barevná pohádka, která je tak možná pro děti do desíti let. Je velká škoda, že Wachovští se rozhodli točit Speeda Recera touto formou. Ještě ted mě z těch barev bolí oči. Wachovští vy máte přece na víc!!!

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

První Hvězdnou pěchotu prostě miluju, tak jsem si řekl že se podívám i na její pokračování. Dvojka byla úplně jiného rázu než jednička - hodně hororová, ale hlavně nudná. Třetí díl se vrací na vlnu prvního dílu atmosférou, stylem točení (s nadhledem, ironií a trochou černého humory) a hlavně se vrátila hlavní postava Casper Van Dien, což je jen dobře a filmu to hodně přispívá. To, co tenhle film vyloženě kazí jsou počítačové triky a akce. V jedničce, dokonce i ve dvojce byly triky aspon 2x lepší než jsou zde. Takový film jakym byla Hvězdná pěchota by si zasloužil rozhodně lepší pokračování s lepším režisérem. Ale na to že to je video film tak se to dá v pohodě dodívat a některé scény i pobaví.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Když jsem byl malý tak to byl můj nejoblíbenější seriál,proto dávám 3*. Tedka bych se na to určitě nepodíval, ale dodnes si pamatuju jak hlavní hrdinové "zlikvidovali" nějakou příšeru tím, že po něm házeli sněhové koule. Tu scénu jsem měl nejradši.

Tele Tele (2000) (pořad)

Ty první díly před pár lety, kdy tele tele právě začínalo byly fakt skvělé, ale když jsem zhlédl jeden z těch posledních dílů tak to už prostě nebylo ono a jen jsem se těšil na kopečkovic, kteří mě nezklamali zatím nikdy.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Bohužel pro mě největší zklamání roku 2008. První dva díly Mumie jsem prostě miloval. Vše, co fungovalo v prvních dvou dílech (skvělý humor, dobře vybrané postavy) taky tady prostě není. Ten malý kluk ze dvojky se vypařil a zjevil se tu nějaký týpek, kterého bych neobsadil ani do reklamy na ovesné vločky, Rachel Weis jako Rickova žena je taky pryč a místo ní je zde protivná a nevtipná Maria Bello. Příběh víceméně opakuje to, co už tu bylo v předchozích dílech - zjeví se tu nějaká mumie, ta postupně získává sílu, a na konci je velká bitva. Když si u finální bitvy přejete, aby zemřela jedna z hlavních postav (Maria Bello), tak je něco špatně. Moje hodnocení: Mumie 1 - 5*, Mumie 2 - 5*, Mumie 3 - 2*. sem teda nečekal.

Mechanik (2004)

Celkem slušný film se skvělou atmosférou a skvělým Christianem Balem, který tu vypadá, no, prostě kost a kůže. Akorát čekal jsem, že tvůrci ke konci filmů něco vymyslí, nějaký zvrat, ale bohužel skoro celý film víme jak to dopadne, proto strhávám jednu hvězdu.

Přehlížený (2007)

Po shlednutí traileru, který vypadá skvěle, jsem si říkal jak může mít tento film tak nízké hodnocení. Po shlédnutí celého filmu už to vím. Tento duchařský thriller se mezi ty vydařené rozhodně nezapíše.Hlavní problém tohoto film je ten, že tomu chybí nějaký nápad - tím se liší od jiných filmů podobným tomuto (Duch, A co když je to pravda, Šestý smysl). Justin Chatwin mě začal asi po polovině filmu neskutečně štvát jak se objevoval každém záběru a furt jenom kecal sám se sebou, čekal jsem do konce jestli to bude aspon napínavé, ale bohužel jsem se nedočkal.Chatwinova postava, kdy je "duch" je vlastně úplně zbytečná a kdyby tam nebyla, tak by to filmu vůbec nevadilo.