Neundaeeui yoohok (2004)

Tenhle film mě utvrdil že tohle skutečně nebude moje parketa, neskutečně ufnukané, uhuhňané, přeslazené a vykonstruované bez pořádné pointy či konce. Namazat tak na chleba sníst. Nejvíc mě dostal žánr akční, jedna slušná bitka, tot vše. Dalším kamenem urazu je uvodní sekvence, která vás naláka na uplne jinej žanr, něco na styl Kurôzu zero.

Neúplatní (1987)

Kevin Costner jěště ve své vrcholné formě, De Niro luxusně slizkej jak to umí jen on :). Všudy přítomé hlášky jak je u těhle mafiánských gangsterek zvykem, ale bohužel méně akce než sem čeakl. Každopádně skvělý film s několika napínavými momenty.

Never Surrender (2009) odpad!

Neuvěřitelná píčovina, šílená sračka..kdybych chtěl koukat na kozy a šukání pustím si péčko a ne tuhle hovadinu vytaženou ze septiku a navíc bych nemusel poslouchat ten posranej poprock ! Hlavní "hvězda", naprosto výstavní teplouš kterýmu sem nevěřil ani jeden ůder, takovej vypatlanec snad ani neví kde má levou a pravou ruku. Vlastně podobně na tom byly všichni "bojovníci". Udery šíleně pomalý, viditelně hraný a trapný. Néchápal sem jak se Lateef do takovýho humusu vůbec dostal, ale pak mi došlo že tu vlastně musel být aspoň jeden fajter co fakt něco umí, ne ani těhle pár světlejch okamžiků nevytáhne tenhle brak ze dna toho největšího septiku, ba naopak Lateef všechny naprosto potopil a ještě víc ukázal že kromě něj tu fakt nikdo nic neuměl. Naprosto tragický herecký výkony topící se v neschopnosti zopakovat aspon jednu větu ze scénáře nějak přesvědčivě. Tupý rozhovory a nulová akce. TENHLE BRAK FAKT NIKOMU NEDOPORUCUJU !!! Jestli se na to chce někdo podívat ze stejnýho důvodu jako já, a to kvůli Lateefovi, tak doporučuju Youtube !

Neviditelný (2020)

1* za to abych nelitoval času u téhle nelogické píčoviny. Pointa a směr filmu jasný asi v 5. minutě. Předvídatelné, bez pointy a zvratu.

New Kids Turbo (2010)

Je mi moc líto že tahle výtečná komedie způsobila Radečkovi99 komplexík :-( Ty vole chromová mřížka, je vohnutá, víš kolik stála :-) První film kterej měl snahu trumfnout Klub sráču.

Next (2007)

Na film sem se podíval jen díky zajimavý zápletce. Celý to ma tempo a rychlost jako moje střeva kdybych spolykal platíčko gutalaxu. Konec ala Call of Duty hadr byl masakrální. Tenhle film mě opravdu skvěle bavil.

Nezapomeň na mě (2010)

Až by se mi chtělo dát odpad! jako verbal, jenže film je to kvalitní, dramatický a výborně vyhypovaný. Bohužel má averze na 11. září je tak vysoká že ve mě závěr nevzbudil sebemenší emoce, pokud se tedy nasrání mezi emoce nepočítá. Navíc pro film jako celek jsou některé stěžejní události zybtěčné. Na druhou stranu ocenuju že závěr nebyl podanej přímo, ale je potřeba něco vědět a znát historii, i když kdo by neznal nejzmedializovější a nejpochybnější "teroristický útok" v dějinách.

Nezvaná (2009)

Originál si moc nepamatuju, ale vím že sem z něj moc moudrej nebyl :-) díky tomu si taky odpustím srovnávání. Pokud je to rimejk se všim všudy, tak tady je to perfektně pochopitelný a jasný. Pár dobrých scén se našlo, bohužel jasné lákadlo v podobě dvou slečen z titulní stránky Bravo girl je asi největší kámen úrazu, obzvlášte té mladší by někdo měl říct, že kdy ji po podlaze leze ohořelá mrtvola matky mohla by se trošku bát a projevit pár emocí. Další kámen, tentokrát na diváka, je konec a pointa, přiznám se že sem si myslel jak v tom mám jasno a jak stupidně průhledný a jasný to je, ale nebylo...

Nikdo tě nezachrání (2023)

Za mě naprostá pecka, škoda že film neskončil tak o 10 minut dřív..tak nějak prostě..jak by si to Mulder přál.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Čekal sem bojový akce a dostal sem mega sračku pošťuchujících se dětí. Takhle sme se kdysi prali na základce a dneska se o tom točí filmy. Hřebíkem do rakve byl samožejmě uplně úžasný příběh o krasné princezne ktera chrápe zrovna s tím kdo vyhraje bitku. 1* za Djimon Hounsou, vubec nechapu co v tom filmu dělal a proč měl potřebu účastnit se takovýho braku. Do toho rozpadlá Emo rodinka hlavního hrdiny a naprosto předvídatelný pohádkový konec. Tohle už nikdy víc. Nuda a trapas. Ale veřím že pár bojovníků opravdu něco umělo, ale bohužel byly pohřbeni dementním filmem.