Tenkrát v Hollywoodu (2019)

špatný to není, jiná alternativa jedné nesmyslné vraždy, herci hrajou fajn ale občas dost plytké, zkrátka tři

Interview s upírem (1994)

nevím proč ale tohle mi moc nesedlo, tom hraje záporáka dokonale, bredák je kdesi v prdeli,mladinká kirsten už tehdy uměla, průřez historií taky dobrý ale víc jak 3* prostě ne

Čung_E (2023)

tak jsem poslední dobou viděl dost z produkce korejců, musím přiznat, že mě některá dílka překvapila, toto ale ne, slibovaný epos se nejen nekonal ale ani náznakem nesplnil to co asi měl, nástup bojovou simulací pak 70 minut hoven, a na konec 15 minut akce, sestříhat to na těch 15 min., vynechat jiskření brousků a výbuch samostaného železa, tak je z toho další díl seriálu LDR, to bych dal 4*, takhle 1* za nápad.

První člověk (2018)

ty vole ta jízda tou raketou a vůbec celkově paráda

Smrtihlav (1998)

předchůdce matrixu, zážitek bušící udržovat pozornost od začátku do konce, prostě paráda

Podfukáři (2013)

triky, zábava, herecké výkony, je vidět že si jesie s wůdym sednou, no to už dokázali v zombáči, a dobrej konec, jasný 4*/70%

Podfukáři 2 (2016)

no na jedničku to nemá ani omylem, očekávaný zvrat se totiž dostavil, za lizzy 1* navíc, jinak 2*/50%

Neviňátka (2021)

děti dokážou bejt zlý a tomu ještě nějaké ty schopnosti, scény s nohou a kočkou jsou tím důkazem, jenom čekám až se zvedne vlna kritik a to proto, že to nebyla ta bílá holka ale cigán, chudák utrápenej, šikanovanej bílou matkou, měla ho řezet víc a nebo použít prací prostředek árijec, jako horor asi né, ale má to v sobě tu severskou tvrdost, realismus a neústupnost, ale je to moc rozvleklé, chtěl jsem dát tři ale za ten rasi konec 4*

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

mumie tři aneb jak všechno hezky dokurvit, nejlíp hraje ta mladostará číňanka a john hannah, koncept dobrej i trikově, takže počet 2*

Časové pásmo bylo změněno