Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Artuš je legenda, tohle zasraná gendrová slátanina, která to totálně maže, ani hunnam to nezachrání, kam se to sere na původní film, prej akční fantasy, škoda že to není jen fantasy, dvě za triky a za artuše

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

komedie akční, tohle se moc nepovedlo, rozháraný a dějově chudý, navíc opět jeden výraz toho rádoby muže z ocele, tady guy pokulhal

Sedmý syn (2014)

já čarodejnice rád, nejvíc na hovno je v tomto filmu jeff, jako by ho to sralo, tím ovšem padá linie příběhu, pár knižních předloh(série na díly) jsem čet, ale dát to dohromady v jednom, ne a ne, tři a to za vizuál, příbeh i když zpracovanej na hovno a jednu za ženský představitelky

X (2022)

dvě víc ne, holky hezký,a na to, že děj je chabej nezmění nic ani sex scéna starců po chmelu, kdyby skončila i ta poslední, třeba havárkou dal bych tři

Caligula (1979)

tak jsem se po letech na to zase podíval, alternativní verze je lepší, porno scény se do starého Říma hodí, pokud má někdo načteno a já mám starý řím načtenej a to i se spoustou dokumentů,i historickej románů,  hodně o životě v tomto období bylo odhaleno, při vykopávkách, v Pompéjích se našlo tolik, že je to vlastně taková knihovna pod širým nebem, boje o moc, zabíjení dětí, pedofilie, homo, otrokářství, dobyvačnost atd., to je jedna stránka, a ta druhá, úžasné stavební projekty, systém římského práva, kulturní vzdělání. Ale co je na Caligulovi na hovno, postradatelnost děje, film je pouze o výjevech nebo obrazech v daném okamžiku, jako celek to vyznívá o ničem, pouze historické postavy bez barev vytržené z kontextu dané doby, zkrácená verze nedává smysl už vůbec, juliánovci kam botička patřil vždy bojovali o moc i mezi sebou a to ve filmu lehce postrádám, takže za dvě, ve škole bych byl ZA TU ZNÁMKU rád ale tady ne

Archiv (2020)

no tak to mám za sebou, asi ve třetině filmu jsem si říkal, jestli není v tom archívu on a vono jo, miliony záběrů do vody, a jinak celkově nic moc, ex machina byla lepší a měla spád, tohle má tak akorát ten konec

Divergence (2014)

bohužel kvalita knih je o 100 levlů výš