Den a půl (2023)

váhal jsem se známkován, celej film je postavenej na zasjaný multikulti a k čemu až může člověka dovézt, délka je naprosto dokonalá, výkony herců fakt super,4/80%

Meg 2: Příkop (2023) odpad!

meg:sračka z hlubin, steve alten musel podle mně po premiéře zvracet, hodinu pod vodou, pak hodinu nad vodou, a whetlyho ani náhodou, všechno špatně, od debilních dialogů až po zvlhlou pussy-octo, děj se od jedničky nikam neposunul, tam taky nebyl, chválit triky tentokrát nebudu, ty se daly očekávat přece, no a zamotat do toho ještě jurskej park na souši, velebnosti jdu blejt, NIC

My děti ze stanice Zoo (1981)

Ty, který jsi přilét z hvězd, hledej maják moudrých cest. Nám vládne král, má jméno Heroin. Leť raději dál, dřív než se vyrojí.  Démonů úl, spí drogy v květinách, čím pláče sůl, když slzu proklíná. Nám vládne král, má jméno Heroin.  Šílená princezna spí, snad ji ticho probudí, schizofrenní kníže snů, ještě nikdy neusnul. Nám vládne král, má jméno Heroin.  Zní kladiv chór, zní z rakví beránků, nám vládne mor, má rád krev z červánků. Náš mocný král má jméno Heroin. Neskutečně pravdivej film o závislosti

Věž (2021) (seriál)

celá první řada se vlastně točí kolem rasismu, holt to co si angláni natáhli domů, tak se jim to vrací, ale zkusím i druhou a uvidím

Tichá bolest (1990)

nádhernej film o životní filozofii a bečce slívovice, sámo, že o panu Hrušínském mluvit nebudu, ale i výkony ostatních, stojí zato, už jsem to viděl ale hodnotit budu až dnes,takže do taku v tak, 5/95%

Ahsoka - Část 2: V potu tváře (2023) (epizoda)

tak zatím rychlé a svžné, já jen čekal kdy to někdo natočí, náznaky byly a silný baby maj dneska pré

Vyvrženci pekla (2005)

vejřez jako kráva, rob umí i film kromě muziky,4/80%

Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu! (2023)

no je to prostě scánář klasický amico komedy, liší tím, že to hraje komplet sandálfamily, ortodoxní židé byto asi nevzali, a ti poameričtělí asi jo, pár vtipnej mometů to má, hudební doprovod radši kometovat nebudu, takže vlastně nic nového za poslední roky, 2/30%

Kdo je Erin Carterová? (2023) (seriál)

jeden díl dobrej další nacic a pak zase dobrej, no tahle to celou dobu, koncepčne dobrý, ale zkrátka to némá šťávu, 2/40%

Věrná až za hrob (2022)

dvě hnusný kujvy, podvádět to jako fakt, pak věřte tomu plemenu