Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Docela jsem se zasmál, některé scény opravdu stály za to. Trošku mě zklamalo sentimentální finále, humoru mohlo být více, ale film odsýpal rychle, takže jsem spokojený.

Vítejte v novém těle (2011) (pořad)

Samozřejmě, je to emotivně teatrální, jak je u amerických projektů zvykem, na druhou stranu, člověk se dozví zajímavé informace o zdravém životním stylu, proměny jsou opravdu extrémní, Chris Powell je sympaťák, takže jde o další projekt z rodiny Exterme Makeover, který stojí za zhlédnutí.

Pomsta tygra (1979)

Přesně tohle mám rád, souboje bez závěsných lan doprovázené přepálenými zvukovými efekty, roztomilé přehrávání, standardní příběh o cti, zradě a pomstě a naštěstí absence mně nic neříkajícího asijského humoru.

Nebezpečný svědek (2008)

V digitální krvi a příběhové zmatenosti se utápějící kriminálka, která je sice skoupá na akci, ale z nevysvětlitelného důvodu nenudí.

Jeden den (2011)

Velice sympaticky obsazená romantika, která je relativně netradičně koncipovaná, i když se nevyhnula pár klišé. Ale vzala mě za srdce, ne, že ne, ovšem stopáž byla na můj vkus trošku přepálané a některé pasáže se zbytečně táhnuly. 7/10

Stan Helsing (2009)

Vydržel jsem hodinu. Pak už jsem to musel vypnout. Takový koktejl nudy a trapnosti jsem nečekal.

Karanténa 2: Terminál (2011)

Působí to vcelku lacině, triky žádná sláva, ale některé z postav mají slušný potenciál (ne vždy využitý) a napětí se tu také nějaké najde.

Cesta bojovníka (2009)

Začátek je docela pomalý, ale očekávatelně se dostaví strhující akční finále. A kromě toho, příběh není tak jednoduchý, jak jsem čekal (on je jednoduchý, ale přece jen tam jde o více, než o slona), akce je slušně choreograficky zvládnutá a dostatečně drsná, záporák slizký, hlavní hrdina sympatický. Určitě příjemné překvapení.

Tahle země není pro starý (2007)

Několik odvážných kroků, mrazivá atmosféra a vynikající herecké výkony, jsou určitě nespornými klady, ale přesto na mě film neudělal takový dojem, jako na jiné. Pomalé tempo a současně zběsile rychlé vypořádání se (a k tomu ještě neviděné, což je sice filmařsky "drzé", ale pro mě ne tak působivé) s některými postavami, na mě velký dojem neudělalo.