Erin Brockovich (2000)

ta baba mě neskutečne vytáčela, nechápu toho motorkáře že se na ňu nev..ral, a už vůbec nechápu za co dostala oskara, nic zvláštního nepředvedla

Poslední skaut (1991)

Hallenbeck je největší krutor a tvrďák, takhle nekompromisní nikdo nikdy nebyl a nebude ;)

Statečné srdce (1995)

pokaždý když na to koukám tak se chytám za hlavu a radím williamovi ať do té pasti ty vole neleze, dyť je přece jasný že tě sejnmou... a pokaždý sem z toho stejně smutnej a se SVOBODOU mám na krajíčku..

Maverick (1994)

neznám víc pohodovej film:) je to vtipný, mel gipson je neuvěřitelnej simpaťák a fandíte mu, i když je to dlouhý tak to ani chvíli nenudí, a když na to koukáta poprvé tak jste až do poslední chvíle napnutí jak to vlastně je:) takovejhle divokej západ bych si dal líbit, tady bych klidně žil... :)

Mořská bestie (2008) (TV film)

je to uplná kravina, ale když nemůžu usnout tak se na takový věci v noci dívám a chechtám se jak sou dementní:) třeba molo je od krve a rybých sraček a týpek si všimne malýho zelenýho fleku a povídá že ten flek je divnej a že tady něco určitě nehraje :D nebo týpek má pokousanou ruku, celá mu otíká a on prej na svou holku : já to vymáčknu jako beďar a mačká to tý holce do ksichtu :D nebo týpek se zavře do žraločí klece a čeká na tu psorybu, ona vyleze a on po ní střelí harpunou, nic jí to neudělá, tak on prej : mám pro tebe ještě jednu ty svině :D

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

tak tohle je hustokruty:D respekt všem co se na tomhle podileli a nezměnili si jméno:D

Kick-Ass (2010)

ultimátní pecka, která nemá obdoby :)

Sherlock Holmes (2009)

tenhle film je v podstatě jenom o dvou věcech - o husté atmosféře (lodnýn je dokonalej) a pak hlavní dvojce, všechno ostatní sice není nepodstatný, ale jenom doplňuje tyto dvě postavy a jejich chemii :) a oba dva sou megakrutí, uplně bych uvěřil, že to maj takle mezi sebou i v životě :D

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

je to prostě nuda... jako když vám někdo dvě a půl hodiny ukazuje fotky - i když sou krásný tak za hodinu usnete :D:D:D jak taky spousta lidí píše tak je to fakt vata, nic zajímavýho se za celou dobu nestane, žádná akce ani nic novýho oběvnýho.. vlastně tam de celou dobu jenom o ty jejich lásky nelásky u kterých se navíc chovají jak 12tiletý holky z TOPdívky :D:D:D

G. I. Joe (2009)

hrubýýýýýý :D:D:D je to pecka!:) ptal sem se brachy jestli se na to mám podívat, a on že urcite že je to prostě pohodová řežba:) a krutej je "mumie" Arnold Vosloo, škoda že je tam jenom chvilku, určitě by byl lepší hlavní záporak - a nebo by se apoň na základně mohl porvat s Fraserem:D:D:D