Líbánky (2003)

Čekala jsem že to bude alespoň trochu lepší.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

No, čekala jsem, že film uvidím jenom přes škvírekčy mezi prsty. Ale dalo se to shlédnout docela v pohodě jako každý druhý hororovo-thrillerový snímek. (Všimli jste si jaké měla Jessica sexy tělo?)

Brak (2002)

Našla jsem tady docela dost dobrých scén, ale ty byly prudce vydrceny mnoha sračkoidními scénami. Nicméně plyne z toho jedno jednoduché ponaučení a to je: Nikdy si do bytu nezvi partičku zhulených vypatlanců.

Dům v růžích (2002) (seriál)

Lituju toho, že jsem se na druhou a třetí část dívala v noci a ještě bez rožnuté lampičky... Mé sny to velmi nepříjemně poznamenalo, ale to byl asi účel že?

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Horácio je fakt machr, větší frajer ještě v kriminálce Miami nebyl. I když mě to jeho ultra správňácké chování občas štve stejně je to borec.

Mikeovo nové auto (2002)

Tenhle kraťas byl ten nejlepší, který jsem od PIXARU viděla. Jenom škoda, že nebyl v češtině. Nejlepší byl Mike spadlý v motoru. U toho jsem se řezala smíchy jako blázen.

Telefonní budka (2002)

Čí hlas je ten nejuklidňujíčtější ze všech - ten od Kiefera =) Už jen ten filmu zajistil 4*. Zbylá hvězdička je za děj. =)

The Hire: Beat the Devil (2002)

Ehmm,... tady si někdo asi šlehnul trochu víc než je "normální" nebo optimální dávka, když to točil...

Žába k zulíbání (2002)

Žába k zulíbání je bezvadná oddechvka a na zasmání je taky fajn. Rob Schneider tady hraje parádního kr...na a já mu za jeho výkon vážně tleskám.

Americký Macbeth (2001)

Čekala jsem od toho trochu větší šílenost, ale musím uznat, že jsem se dost pobavila. Co dvacet minut někdo umřel a přesně to má ve filmu se slovem Macbeth v názvu být.