Pirát Blackie (1971)

Patrí to k tomu lepšiemu, čo dvojica Bud a Terence spolu natočili. Film jednoznačne nieje bláznivou komédiou, ako mnoho ďalších filmov v ich podaní. Terence je sympaťák, na rolu piráta Blackieho sa hodí. Bud dostáva o mnoho menej priestoru ako ďalší predstavitelia pirátskej družiny. Sympatické je aj ženské osadenstvo v podaní trojice pohladných dám, z ktorých sa jedna stále modlí. Pochváliť treba aj český dabing, veď v tej dobe bol dabing vždy na úrovni.

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

V dobe, keď sa film premietal v kinách mohlo ísť zrejme o veľmi zaujímavú snímku, ale dnes sa mi nejavý príliš sledovateľný. Jediné čo stojí skutočne za to, je občasný veľmi trefný humor a samozrejme skvelý herecký výkon Miloša Kopeckého. Bez tohoto herca by išla úroveň filmu ešte výraznejsie dolu.

Charleston (1977)

Jeden z tých výrazne slabších filmov Buda Spencera, málo akčný, málo humorný, humor je skôr velice trapný, film jednoznačne neodporúčam, ani Herbert Lom nedokázal dodať filmu potrebnú šťavu.

Sacco a Vanzetti (1971)

Zaujímavý súdny proces s dvojicou anarchistov Nicola Saccom a Bartolomeo Vanzettim. Vynikajúca hudba od Ennia Morriconeho.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Nesledovateľný slovenský seriál, ktorého úroveň dosahuje stupeň absurdity, herci, ktorí si už niekoľko rokov neškrtli dostali konečne šancu, ale hrajú to, načo majú a mladá generácia hercov? lepšie, keby sa podobné veci na Slovensku už netočili, nechajme to radšej latinskej Amerike. Vladimír Kobielský je asi najhorší herec akého si len dokážem predstaviť.

Sandokan (1976) (seriál)

Klasika môjho detstva, vtedy pri tomto a jemu podobných seriáloch sedávali pred televízormi celé rodiny. Kde tie časy dnes už sú... a tričko so Sandokanom dodnes opatrujem vyžehlené a zložené v skrini.

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Sladučké, sladučké, sladučké a od začiatku do konca veľmi predvídateľné. Dosť trapné postavy, ktoré sa len tak pofľakujú a sú v živote úspešní. A ten trapný otec, to je teda ozaj postavička. Film na jedno pozretie a dosť.

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Takže zrejme vzniklo 64 dielov tohoto kultového seriálu. Neviem, koľko ich vysielala naša televízia, ani neviem, koľko som ich videl ja. Ale tie, čo som videl ma rozhodne dokázali pobaviť. Väčšinou všetky diely o tom istom, ale to predsa u rodinky Addamsovcov vôbec nevadí. 100 % herci, perfektní. A samozrejme skvelý dabing. Asi najlepšie do slovenčiny nadabovaný seriál. A ktorá postava je môjmu srdcu najbližšia - no predsa najväčší odborník na žiarovky, nazabudnuteľný strýko Fester.