Brickleberry (2012) (seriál)

Představte si vtip ze South Parku, který vemete, přiostříte a zbavíte veškeré korektnosti. Rasismus, šovinismus a každý ještě horší ismus tady vládne na plné čáře. Proto můžete navštívit park, jenž má horší recenze než Osvětim, zoofilní ZOO, kouřící hrad a v případě nechtěného početí počkáte až kolem vašeho domu pojede potratový autobus. Další level humoru po South Parku a Grffinovců.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Seriál měl v začátku velký drive. Všechno zlé, co si můžem o fotbalistech zde bylo servírováno tak kvalitně jako když balóny rozdává porcelánový panáček. Postupně scénáristům docházel dech. Naštěstí vše včas ukončili. I díky tomu se Lavi stane nezapomenutelnou postavou.

G. I. Jane (1997)

Ten alternativní konec by byl lepší. Takhle je to jen průměrný Hollywood.

Poslední zůstává (1996)

I když riskuju veřejné opovržení, tak řeknu, že si mi to líbí než dolarový předchůdce s Clintem Eastwoodem.

96 hodin: Odplata (2012)

Film je celkově horší než jednička, ale připadá mi, že neodbíhá od počátečního žánru.

Sezn@mka (2016)

Strašně jednostranný pohled do seznamování na internetu. Film se nám pokouší vnutit, že ženy hledající seznámení jsou pohledné, zábavné a plné pochopení. Zatímco chlapi jsou buď sobeckÁ hovada nebo notoričtí děvkaři. Jediný dívčí neduh je, kdy si Štěpánka Decastelo vymaže pihu u nosu a smázne dvacet kilo, což pak při setkání s realitou muže zděsí a odradí a opět staví všechny chlapy do světla povrchních retardů. Nicméně i přesto to pro mě byla komedie zábavná a koukatelná. Nejsem filmový kritik ani kdovíjaký znalec, takže se nebudu předhánět s ostatními v tom, kdo dá Seznamce horší hodnocení a napíše agresivnější komentář. Jen milé dámy, nesuďte nás podle Pavláska či Langmajera.

Deník Anne Frankové (2001) (TV film)

Krásně a citlivě natočený smutný příběh o krásném člověku.

Úkryt v zoo (2017)

Experiment s lidskýma emocema se daří. Nejdříve záběry na roztomilá zvířata, která vždy vyloudí úsměv na tváři lidí. Potom scéna se slonem, která lidi naladí na tu nejcitlivější notu, aby pak do nich pustil holokaust. Člověk pak úplně přehlíží statečnost jednotlivce. Máme medaili za chrabrost - statečnost před nepřítelem. Tady je to podle mě vyšší level. Statečnost před jistou smrtí pro sebe a svou rodinu.