• Pohádka

Prostě sexy (2002)

Proč právě tolik? A tak moc? Mám prostě Cameron ráda - její úsměv mi vždy příjde přirozený - a neříkejte že ne. A Christina Applegate? Je zde sexy, protivně sexy, ale je. Za to jsou ty dvě hvězdy a třetí? Jednoznačně za malou nehodu, která potká Cameron na pásnkých záchodkách - bomba :)

Pláž (2000)

Zajímavý nápad, zajímavý příběh, jen si nemůžu pomoci, ale DiCapriovy představy, že je v nějaké přitroublé hře mě prostě srazil na kolena, proto nemůžu a ani nechci dát víc *.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Pamatuju když jsem na to pravidelně koukala a nemohla se nabažit pohledu na Nicholase Brendona - ten je pro mne přitažlivý a taaak sexy ještě teď, ale Buffy tak ta už by mě nesvedla, ale ze sentimentu poctivé 3*

Nevěsta na útěku (1999)

Jak jsem mohla tušit Pretty Woman to prostě není, ale i tak tenhle snímek nezatracuji. Pár fajn okamžiků tohle dílko bezesporu má. Pro mě lepší průměr.

Dům harmonie (2005) (TV film)

Dávám tři jen proto, že jsem měla čest tu knihu číst a byla jsem z toho příběhu nadšená. Když jsem pak úplnou náhodou mrkla do televizního programu a zjistila, že běží v tv film stejného jména nadšeně jsem si před obrazovku sedla a koukala a koukala až do konce i na druhý díl. Nebýt té knihy dala bych mnohem méně, ale to své oblíbené spisovatelce udělat nemůžu. Co v tom filmu bylo tak špatně? Nejspíš, že kniha pojednává a životě jedné generace od cesty mladé Japonky až po její stáří, kdy vychovává svou vnučku. Tak jako v životě pojednává o tragédiích, láskách, prohrách i vítěztvích, ale bohužel film z knihy vytáhl jen další řádkovou romantickou mini zápletku a udělal z tohoto příběhu úplně zbytečně jen béčkový románek.

Protivný sprostý holky (2004)

Když si zpětně připomenu jiné teenage komedie - musím své hodnocení zvýšit, je to klasický průměr, ale oproti jiným neurazí.

Román pro ženy (2004)

Simonka Stašová gradovala - Marek Vašut mě neskutečně štval, ale i přes to bych dala možná za 4, jen kdyby mě ušetřili pohledu na nahého Pažouta.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Příběh o tom, jak se to dovede všechno posrat i když se milejete. A tak nějak to mám s tímto filmem, na Goslinga jsem se vyloženě těšila, ale nezachránil to.

The Carrie Diaries (2013) (seriál)

Určitá sympatičnost mladičké Carrie se nedá upřít, jinak ale .......... Nepřiživovat se by bylo pro AnnuSophii Robb určitě lepší.