Smrt čeká všude (2008)

Ale ten Oscarový humbuk okolo doopravdy nechápu ... je to skvěle natočený film co nepostrádá atmosféru, ale upřímně ... Black Hawk Down je mnohem lepší a nikdo tak nešílel.

Tahle země není pro starý (2007)

Tichý film s parádním rozjezdem a pomalou druhou půlkou k rozjímání. Nádherné obrazy s minimální hudbou a jižanskými chlapy.

Spider-Man 3 (2007)

Dlouho sem odolával se na třetí díl podívat, díky zdejším komentářům. V jedné věci mají pravdu, Peter Parkere se stal nesympatický, ulízlý, otravný, dětinský .... prostě hlavní slabina filmu. Po přerodů jsou některé scény s ním více snesitelné(chůze po chodníku) a některé přetažené(kabaret). S čím ale nesouhlasím je přeplácanost, je pravda, že charakterů je moc, ale to co nezvládl scénář zvládá zbytek osazenstva a to hlavně Thoma Haden Church, kdy jsem doufal, že to s ním nakonec dopadne dobře. Digitální peklo není tak strašné a Raimiho rukopis je na filmu znát, ať už v přehnaností některých absurdních scén nebo parádními kamerovými hrátky.

Náhradníci (2009)

Myšlenka zajímavá, jen už snad několikrát ohraná ... zajímavé je spíše ta umělost náhradníku, která lidem vyhovuje a připojení je pro ně jako droga.

Armáda temnot (1992)

Upřímně, tohle je nejnahláškovanější film co sem viděl. Nechutnosti ubylo a z hororu se stává šťavnatá komedie!

Smrtelné zlo 2 (1987)

Jednička byla atmosférická, temná a v určitých částech zábavná ... tohle se přetahuje do extrémů a strach se mění spíše na parodii.

Hostel (2005)

Jen trochu zdlouhavé

Excalibur (1981)

Film mě neuchvátil jak jsem čekal, je to filmová klasika, ale ta temnota a natahovanost mě do sebe nevtáhla.