Výměna (2008)

Tolik odvahy,snahy a lásky jakou měla Christina Collinsová, jsem ještě v žádném filmu neviděl. Napsal bych více, ale nemám slov.

Kruh (2002)

Tak tento horor je příčina, proč jsem se přestal dívat na horory. Já se tak bál, že jsem pak týden nemohl usnout, a přemýšlím o něm do dnes. Dokonce jsem se celou sobotu (týden po shlédnutí) bál jít k televizi. Teď už strach po asi 4 letech vyprchává a mám pořád větší a větší chuť na dvojku. Ale co si to namlouvám, dřív jak za pět let si ji stejně nepustím;) Takže ikdyž už ten film nejspíš nikdy nechci vidět, 5*.

Lovecká sezóna 2 (2008)

Veverka - ta je nejlepší a nejlegračnější. Ostatní někdy vyřknou taky super hlášky , ale veverka se tu vyskytuje více než v prvním dílu, a to je super. To je ale asi jediné VÍCE než měla jednička. Jednička se jen o kousek nevešla do mých 5 nejoblíbenějších anim. filmů, které mám na profilu, dvojka je ovšem jiná, ale pořád je to mnohem lepší, než některé animáky, co se stvořily a nikdy být stvořeny neměli. Podle všech recenzí jsem to (že to nic moc nebude) čekal a o to více jsem si film užíval.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Vtipy tu jdou jeden za druhým, až se jim ani nestíhám smát. Ne, opravdu. Směju se něčemu a hned se na mě vyvalí další vtip. Je to klad, ale bouhžel i zápor. Někdy to tvůrci s vtipy opravdu přehánějí.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Krásné dílo, které ukazuje, jak se dají spojit odlišné žánry. Za zmínku také stojí hudba, bouhžel nevím, kdo je autorem. FIlm srtovnatelný se Spielbergovou Umělou inteligencí. Od tohoto režiséra bych něco takového nečekal.

Prázdniny (2006)

Já nevím proč, ale v posledních dnech buď koukám pořád na dobré filmy, nebo je předseňuji. Tenhle film byl tak kouzelný. Ten dědeček, roztomilé holčičky a vůbec všechny postavy, dále prostředí, HUDBA, příběh, to všechno a ještě více dává filmu neobyčejnost. V dětství jsem byl u filmů vždy dojatý, ale teď se mi to stalo snad po třech letech - vykouzlil se mi úsměv na tváři a stekla mi slza. Opravdu krásná práce, a když teď koukám na režisérku viděl jsem vlastně skoro všechny její filmy, a všechny byli tak kouzelné nebo originální. Jsem fascinován...

Život podle Dana (2007)

Tohle byl krásný film. Já jsem vlastně u něj ani moc nesmál, ale něco z tohoto filmu vyzařuje. Ať je to rodinná pohoda či opravodvá láska. Nevím, ale vážně jsem se bavil a užíval. A Steve mě přakvapil, jak moc vážně umí hrát. Odpočinul jsem si a vypnul hlavu, ještě jednou - N Á D H E R A.

Probuzení tmy (2007)

Byla to pohodová pohádka, které se nedá až tak úplně říkat fantasy. Ale mělo to své kouzlo i když v tom byla vidět vidina trháku a proto je to i tak přeplácané. Nemyslím dějově, ale všemožně, například kamera, střih, bullet time (nebo jak se to píše, vy to určitě chápete - pro méně chápavé MATRIX) a tak dále a tak dále. Já bych tomuto snímku dal i 4*, protože jsem se nenudil a bavil jsem se, jenže dojem kazí již zmiňovaná "velkolepost".

Blonďatá a blonďatější (2007)

Já opravdu nevím co se mnou je, ale mně se to opravdu líbilo. Budu tu za blázna, jenže já jsem se u toho opravdu od srdce zasmál, a ani jsem se nenudil. Takže pro mě 4*. Ale neberte mě vážně ;)

Next (2007)

Všchno bylo super! Ano, film by spletenec a mě se to moc líbilo. A dal bych tomu i 4 hvězdy, jenže ten konec byl hrozný. A já jsem to čekal...