Válka nevěst (2009)

Já tomu dám 4* protože jsem se zasmál a to opět ze srdce, a to je přece hlavní. Komedie by měla být přece HLAVNĚ o zábavě ne? A příběh, scénář a to všechno, je tu prostě vedlejší. No a pak je tu druhý problém, a to že to někomu nepřijde vtipné. To Vám samozřejmě neberu, ale není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem :)

Quantum of Solace (2008)

Pro mě lépe porozumitelné, akční, přehledné než Casino. Lépe stylizované a natočené než Casino. A méně nudné. Tím nechci mínit, že by Casino bylo bůhví jak nudné a podobně (dal jsem mu přece pět hvězdiček), ale tenhle sequel mě bavil mnohem více. Asi jdu teď hodně proti stádu, že?

Yes Man (2008)

Celkem povedená komedie, se zajímavým námětem. Carrey přidává opět svoje úšklebky, které jsou po čase zase vtipné a já se směju a směju.

Stmívání (2008)

Po přečtení knihy a opětovného shlédnutí filmu srážím na 3 hvězdy, protože film nemá ani zdaleka takovou atmosféru jako kniha. Neměl bych hodnotit film podle knihy, ale i film sám byl prostě místy bez atmosféry. Podobný případ jako Eragon (nejdřív, před přečtením knihy špička, po přečtení průmě, skoro podprůměr).

Strážci - Watchmen (2009)

Tak, film z mých nejočkávánějších roku 2009...Jsem z něj zmatený. Byl to velice zvláštní a ojedninělý film. Ale mám z něj rozpoluplné pocity. Na jednu stranu se rozplývám nad vizuálem, akcí, krásnou herečkou a chytrými dialogy, ale na druhou stranu filmu odsuzuji nereálné chování postav a hudbu, která se hodila k filmu, asi jako okurka s mlékem(nechutné přirovnání, zas tak hrozné to nebylo).Obojí by se dalo s úsměvem zkousnout, ale nejhorší bylo to, že scény nejdou vůbec v pořadí za sebou. Vinou tohoto nedostatku, je nejspíše stříhání, stříhání a stříhání, protože jinak by měl film, podle mých informací, přes čtyři hodiny.

10 000 př. n. l. (2008)

Je to hodně naivní, s tím souhlasím. Ale řekněte, nebavili jste se? Nezaujal vás příběh? Mě ano a bavil jsem se, a to je to, co jsem od tohoto filmu čekal. Nic víc, nic míň. Ale je pravda, že Emmerichovi to nejvíce sedí u katastrof.

Kill Bill (2003)

Chvílemi mě to bavilo, chvílemi zase ne. Cvílemi jsem chtěl dát 3*, chvílemi 4*. Ale určitě chci vidět druhý díl, ale jen abych věděl, jak to dopadne.

Rallye smrti (2008)

Tak tohle byl nářez. Vůbec jsem se nenudil a užíval si ty nadupané závody. Tenhle film je prostě NĚCO!